کد خبر:27972 | ۱۲:۴۵:۵۹ - یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۳۱ خانوار امسال از چرخه حمایتی امداد هرمزگان خارج شدند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۴۳۱ خانوار خودکفا و از چرخه حمایتی این نهاد خارج شدند. به گزارش ندای ساحل، ‘مرتضی موصلی’ روز یکشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: خانوارهای تحت حمایت از طریق دریافت وام اشتغال و خودکفایی و ازدواج مجدد زنان سرپرست خانوار خودکفا شده و به […]

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۴۳۱ خانوار خودکفا و از چرخه حمایتی این نهاد خارج شدند.

به گزارش ندای ساحل، ‘مرتضی موصلی’ روز یکشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: خانوارهای تحت حمایت از طریق دریافت وام اشتغال و خودکفایی و ازدواج مجدد زنان سرپرست خانوار خودکفا شده و به توانمندسازی رسیدند.

وی بیان داشت: یکی از رویکردهای مهم کمیته امداد تلاش در جهت توانمندسازی مددجویان مستعد است که در این خصوص برنامه ریزی هایی صورت پذیرفته که بتوانیم تا پایان سال شاهد تحقق آن باشیم.

مدیرکل کمیته امداد هرمزگان خاطرنشان کرد: ۵۷ هزار و ۹۹۵ خانوار در قالب ۱۳۱ هزار و ۹۰۴ نفر جمعیت تحت پوشش کمیته امداد استان هستند که در سرفصل های مختلف تحصیلی، معیشت، درمان، ازدواج، مسکن و غیره از این نهاد خدمات دریافت می کنند.

موصلی یادآورشد: این نهاد مقدس از تمامی مردم خیر استان دعوت می کند برای رفع فقر و محرومیت در منطقه، کمیته امداد را همراهی کنند و در این راستا می توانند با شرکت در طرح های مختلف مشارکتی این نهاد بسیاری از مشکلات خانواده های ایتام و نیازمند را برطرف کنند.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=27972 photo169857019186096259 (1)