کد خبر:28253 | ۱۱:۲۸:۲۶ - چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری فستیوال هنر های رزمی توسط بسیج
 حرکات نمایشی بسیجیان در قالب “فستیوال هنرهای رزمی بسیج” با انجام حرکات نمایشی  قریب به ۵۰ نفر از بسیجیان برگزار شد . حجت الاسلام والمسلمین فروزان نژاد با حضور در این مراسم ضمن تبریک ولادت باسعادت امام محمد باقر(ع) بیان کرد: هدف از برگزاری این قبیل برنامه ها به همت سپاه ناحیه بندرعباس، تحقق بخشیدن […]

 حرکات نمایشی بسیجیان در قالب “فستیوال هنرهای رزمی بسیج” با انجام حرکات نمایشی  قریب به ۵۰ نفر از بسیجیان برگزار شد .

IMG_9064حجت الاسلام والمسلمین فروزان نژاد با حضور در این مراسم ضمن تبریک ولادت باسعادت امام محمد باقر(ع) بیان کرد: هدف از برگزاری این قبیل برنامه ها به همت سپاه ناحیه بندرعباس، تحقق بخشیدن به صحیفه سجادیه است .

فروزان نژاد خطاب به بسیجیان عنوان کرد که در هر زمان که تمام دنیا در مقبل ما صف آرایی کند با آرایش فرهنگی، ورزشی، نظامی و محبت به یکدیگر طوری برخورد کنید که دشمنان اسلام و ایران از شما بسیجیان وحشت داشته باشند.

فروزان نژاد همچنین اضافه کرد: امام راحل  سالها قبل در چنین ایامی فرمان تاریخ ساز خود مبنی بر تشکیل نهاد مردمی بسیج را صادر فرمودند که بعد از گذشت سالها ملت عزیز ما همچنان این ایام را گرامی می دارند

وی تاکید کرد: نباید زحمات کسانی که در راه دین، ایمان، خدمت به ملت خود و کشور جان فداکردند نادیده گرفته شود و یا فراموش شود .

پرویز سالاری ، رییس شورای شهربندرعباس از دیگر میهمانان این مراسم بودند و بیان کردند: بسیج برآمده از آحاد ملت است که برای ورود به بسیج مسلمان بودن یا نبودن اهمیت ندارد.

سالاری افزود : بسیج از قدرت لایزال الهی است ، در طول انقلاب بسیج ماموریت های مختلفی داشتند و بعد از جنگ نیز وظیفه سازندگی نیز در قالب بسیج سازندگی بر عهده بسیج گذاشته شد ، امروزه بسیج در میدان های مختلفی حضور فعال دارد همانگونه که در گذشته داشته است ، بسیج در عرصه دفاع از ارزشها با توجه به این که رهبر گرانقدر ما فرموده که در معرض جنگ فرهنگی هستیم ، در این زمینه  نیز حضورمؤثر دارد ،وقتی که یک داور بسیجی در مسابقه ای که یک طرف آن ورزشکار اسراییلی است، داوری نمی کند این خود یک “مرگ بر اسراییل” تأثیر گذاری است.

سالاری خطاب به بسیجیان تاکید کرد : با توجه به اینکه رهبر و ولی فقیه مسلمین دهه چهارم را دهه پیشرفت فرهنگی بیان داشته اند و با توجه به اینکه شما بسیجیان باید گوش به فرمان مقتدای خود باشید ، از ابزارهای رسانه ای برای مقابله با دشمن و ناتوی فرهنگی بهره کافی را ببرید.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28253 photo169857019186096259 (1)