کد خبر:28125 | ۸:۱۳:۴۸ - سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۱ میلیارد ریال صدقه درهرمزگان جمع آوری شد
 معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان گفت: ۲۰ میلیارد و ۹۵۱ میلیون ریال صدقه از ابتدای سالجاری تاکنون در استان جمع آوری شده است. به گزارش ندای ساحل ، ‘حسن مکاری رضوانی’ روز دوشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: کمک های جمع آوری شده از صدقات برای ارائه خدمات به نیازمندان در […]

 معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان گفت: ۲۰ میلیارد و ۹۵۱ میلیون ریال صدقه از ابتدای سالجاری تاکنون در استان جمع آوری شده است.

به گزارش ندای ساحل ، ‘حسن مکاری رضوانی’ روز دوشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: کمک های جمع آوری شده از صدقات برای ارائه خدمات به نیازمندان در سرفصل های مسکن، درمان، ازدواج، معیشت و فرهنگی هزینه می شود.

وی، رشد درآمدی سالجاری نسبت به سال گذشته را ۹۲/۲۶ درصد اعلام کرد و اظهارکرد: مردم خیر و نیک اندیش استان هرمزگان در کمک به خانواده های ایتام و نیازمند مشارکت بسیار خوبی داشته اند و با این وجود گام های موثری در جهت رفع فقر و محرومیت در استان برداشته شده است.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد هرمزگان خاطرنشان کرد: طرح های مشارکتی بسیار خوبی توسط کمیته امداد برای کمک به محرومان و مستمندان اجرا می شود که عموم مردم می توانند با مشارکت در این طرح ها نیازمندان را یاری کنند

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28125 photo169857019186096259 (1)