کد خبر:28633 | ۱۲:۱۶:۳۴ - شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۰ تخت بیمارستانی در اورژانس بیمارستان کودکان بندرعباس افتتاح شد
۲۰ تخت بیمارستانی جدید در بخش اورژانس بیمارستان کودکان بندرعباس با حضور دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان، معاونین استانداری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و سایر مدیران کل استانی به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، با افتتاح این تخت های بیمارستانی، تعداد تخت های بخش اورژانس بیمارستان […]

۲۰ تخت بیمارستانی جدید در بخش اورژانس بیمارستان کودکان بندرعباس با حضور دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان، معاونین استانداری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و سایر مدیران کل استانی به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، با افتتاح این تخت های بیمارستانی، تعداد تخت های بخش اورژانس بیمارستان کودکان بندرعباس به ۳۵ تخت افزایش یافت.

همچنین استاندار هرمزگان از قسمت هایی از بیمارستان کودکان بندرعباس بازدید و وضعیت بیماران این بیمارستان را مورد بررسی قرار داد.

دکتر جادری در ادامه نیز از ساختمان جدید و شماره ۲ بیمارستان کودکان بندرعباس بازدید کرد.

این ساختمان با پیشرفت ۹۰ درصدی و با زیربنای دو هزار و ۴۵۰ متر مربع در چهار طبقه احداث شده است و به گفته مسئولان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تا دهه فجر سال جاری به بهره برداری می رسد.

امکانات این ساختمان شامل بخش مراقبت ویژه نوزادان، بخش کودکان سرطانی، بستری کودکان، کلینیک و درمانگاه، رادیولوژی و سی تی اسکن است.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28633 photo169857019186096259 (1)