کد خبر:28865 | ۱۴:۴۷:۳۷ - چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳ساعته شدن پخش برنامه های شبکه افق
  در آستانه سراسری شدن شبکه افق، ساعات پخش این شبکه به ۳ ساعت افزایش خواهد یافت. به گزارش سرویس” رسانه و تلوزیون “،این شبکه که بیش از شش ماه است مهمان خانه های مردم پایتخت شده و قرار است از سوم دی ماه پخش آزمایشی آن به صورت سراسری و در همه استان ها […]

 

در آستانه سراسری شدن شبکه افق، ساعات پخش این شبکه به ۳ ساعت افزایش خواهد یافت.

به گزارش سرویس” رسانه و تلوزیون “،این شبکه که بیش از شش ماه است مهمان خانه های مردم پایتخت شده و قرار است از سوم دی ماه پخش آزمایشی آن به صورت سراسری و در همه استان ها آغاز شود، تاکنون روزی دو ساعت پخش برنامه داشت که تکرار آنها نیز از شبکه چهار سیما پخش می شد.

مجموعه ای از مستندهای ایرانی و خارجی با موضوعات گوناگون، سریال های داخلی و خارجی، مجموعه های گفت وگو محور و ترکیبی در موضوعاتی همچون دفاع مقدس، سبک زندگی ایرانی اسلامی، انقلاب اسلامی، بصیرت افزایی، ادبیات، سیاست و فرهنگ و… از جمله برنامه هایی هستند که تاکنون شبکه افق در پخش آزمایشی خود اقدام به پخش آنها کرده است.
براین اساس، پخش شبکه افق از سوم دی ماه مصادف با آغاز ماه ربیع الاول به صورت سراسری ادامه می یابد و از این پس در همه استان ها قابل دریافت خواهد بود.
همچنین در آستانه این تغییر، ساعات پخش برنامه ها در شبکه افق از آغاز دیماه از دو به سه ساعت افزایش یافته که این امر در پی افزایش برنامه های تولیدی و مجموعه های مستند و تلویزیونی صورت می گیرد و بینندگان این شبکه می توانند از ساعت ۱۷ الی ۲۰ هر روز شاهد پخش این برنامه ها باشند.
انتهای پیام/

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28865 photo169857019186096259 (1)