کد خبر:28041 | ۱۱:۲۹:۴۴ - دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یکهزار و ۶۰۰دانش آموز در مدارس بنیاد برکت در هرمزگان تحصیل می کنند
مسوول مشارکت های مردمی سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان گفت:بنیاد برکت تاکنون ۱۹پروژه در قالب ۶۳کلاس درس در مناطق روستایی و دور افتاده استان ساخته که حدود یکهزار و ۶۰۰دانش آموز در این مدارس مشغول تحصیل هستند. به گزارش ندای ساحل،علی مرادی دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:این بنیاد حدود […]

مسوول مشارکت های مردمی سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان گفت:بنیاد برکت تاکنون ۱۹پروژه در قالب ۶۳کلاس درس در مناطق روستایی و دور افتاده استان ساخته که حدود یکهزار و ۶۰۰دانش آموز در این مدارس مشغول تحصیل هستند.

به گزارش ندای ساحل،علی مرادی دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:این بنیاد حدود ۳۶کلاس درس دیگر نیز در دست ساخت دارد که با تکمیل آنها ،یکهزار دانش آموز دیگر از فضای آموزشی استاندارد برخوردار خواهند شد.

وی اعتبار ۶۳کلاس تکمیل و تحویل شده را حدود ۴۰میلیارد ریال و اعتبار در نظر گرفته شده برای ۳۶کلاس جدید را نیز نزدیک به ۵۰میلیارد ریال اعلام کرد که در زیربنایی حدود ۷هزار و ۴۱۴مترمربع در حال ساخت است.

به گفته مرادی پروژه های بنیاد برکت در تمامی شهرستان ها و مناطق روستایی هرمزگان ساخته شده که توجه ویژه این بنیاد به استان هرمزگان را نشان می دهد و در حقیقت هرمزگان از استانهای بسیار تراز اول کشور در گرفتن سهم از مدارس ساخته شده توسط بنیاد برکت در سراسر کشور است.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28041 photo169857019186096259 (1)