کد خبر:43539 | ۱۱:۳۵:۱۸ - پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان:
پیمان نظامی آمریکا و عربستان خللی در مسیر اهداف نظامی ایران ایجاد نمی‌کند
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران به یک ابرقدرت بزرگ جهانی تبدیل شده است، گفت: مردم ایران با این قراردادهای چندصدمیلیاردی آمریکا و عربستان نمی‌ترسند و این پیمان‌ها هم نمی‌تواند در مسیر اهداف نظامی ایران خللی ایجاد کند.

سردار رضا ترابی در گفتگو با ندای ساحل؛ با بیان اینکه امروز ما در شرایط نظامی هستیم که قابل مقایسه با سالهای ۵۹ و ۶۰ نیست، اظهار داشت: ما جزو قدرتمندترین کشورهای دنیا در تولید موشک، پهباد و شناورهای موشک اندازیم هستیم درحالی که در سال‌های دفاع مقدس از این دستاوردها خبری نبود اما ما مقابل دشمنان ایستادگی و دفاع می‌کردیم.

وی با اشاره به حمله آمریکا در مرداد ماه ۵۹ در صحرای طبس بیان داشت: مردم ایران که در طول دوران دفاع مقدس در یک شب شاهد بمباران دهها بمب و موشک بر روی سر خود بودند و مقاومت کردند امروز از این تهدیدها و پیمان‌های نظامی نمی‌هراسند.

به گفته فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، اهدافی را که جمهوری اسلامی ایران در پیشبرد انقلاب و دستاوردهایش در پیش گرفته ذره‌ای از آن‌ها کوتاه نمی‌آید.

سردار ترابی روحیه انقلابی گری و استکبارستیزی ملت ایران، مدیریت بی نظیر رهبر انقلاب، تقویت ایمان و اراده نیروهای مسلح به همراه تجهیزات نظامی پیشرفته را از مؤلفه‌های مهم در مقابله با تهدیدات دشمنان دانست و افزود: امروز دشمن از ایمان مرد ایران بیش‌تر از قدرت نظامی ما واهمه دارد.

وی یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران به برکت شهدا و وجود مقام معظم رهبری در پیشبرد انقلاب و دستاوردهایش خطی را در پیش گرفته است که نه با گزینه نظامی و نه قراردادهای نظامی آمریکایی‌ها و عربستان از مسیر خود ذره‌ای کوتاه می‌آید.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از ملت خود اگر لازم باشد موشک هم می‌سازد، خاطرنشان کرد: ما روند خودمان را با برکت خون شهدا و عظمت مردم ایران در پیش خواهیم گرفت و از هیچ تهدیدی نمی‌هراسیم همچنان که در دفاع مقدس رشادت‌های به یادماندنی از رزمندگان ما به یادگار مانده است.

انتهای پیام/

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=43539 photo169857019186096259 (1)