کد خبر:28868 | ۱۵:۵۱:۱۱ - چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته ثبت احوال
دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان با صدور پیامی فرارسیدن سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال و آغاز هفته ثبت احوال را گرامیداشت. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، متن این پیام به شرح زیر است: بسمه تعالی سوم دی ماه، نود و ششمین سالروز صدور نخستین سند هویتی ایرانیان است […]

دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان با صدور پیامی فرارسیدن سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال و آغاز هفته ثبت احوال را گرامیداشت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

سوم دی ماه، نود و ششمین سالروز صدور نخستین سند هویتی ایرانیان است که نامگذاری این مناسبت به عنوان روز ملی ثبت احوال، فرصتی مغتنم برای تبیین تلاش‌های خدمتگزاران عرصه ثبت احوال است که در یک قرن اخیر منشا خدمات و تحولات چشمگیری در این مرز و بوم بوده‌اند.

صدور شناسنامه مکانیزه و صدور کارت هوشمند ملی که علاوه بر تصدیق هویت در فضای مجازی به عنوان زیرساخت اصلی دولت الکترونیک مورد توجه نظام اجرایی کشور بوده و ماحصل این طرح ملی، الکترونیکی شدن تمامی خدمات با مشارکت موثر دستگاه‌های اجرایی را به ارمغان خواهد آورد، نشان از تحولات چشمگیری دارد که در حوزه ثبت احوال شاهد آن هستیم.

در واقع پاسداری از مرزهای هویتی و تابعیتی کشور وظیفه هر شخص ایرانی و هر نهادی می باشد که در راس آنها سازمان ثبت احوال به عنوان متولی این امر عهده دار این مسئولیت خطیر و مهم است.

در این راستا راه اندازی کارت ملی هوشمند زودتر از موعد تعیین شده در استان هرمزگان نشان از عزم جدی مدیریت عالی استان در جهت اجرایی شدن هر چه سریعتر دولت الکترونیک در سطح استان را دارد.

صدور شناسنامه مکانیزه پایگاه محور که منجر به صدور آنی شناسنامه بدون ارجاع متقاضی به محل صدور می باشد، خود خدمتی نوین به مردم شریف استان است که تا حد زیادی در هزینه و زمان صرفه جویی کرده و موجبات رضایت مردم را فراهم می آورد و این خود نشان از عزم جدی، در جهت تکریم و خدمت رسانی مطلوب و به هنگام به مردم شریف استان می باشد.

در شرایط مطلوب به وجود آمده به واسطه تلاش‌های دولت تدبیر و امید، مجموعه ثبت احوال هرمزگان توانسته با همراهی و همدلی کارکنان متخصص، متعهد و سخت‌کوش و مدیریت عالی و با اتکال به عنایات الهی ضمن افزایش ثبت بهنگام وقایع حیاتی که بیش از میانگین کشوری است، رتبه برتر بین ادارات ثبت احوال کشور را کسب نموده و گامی مهم و اساسی در راه اجرای سیاستهای کلی وزارت کشور و سازمان ثبت احوال در هرمزگان که منطبق با توسعه دولت الکترونیک است، بردارد.

اینجانب ضمن تبریک این هفته به کلیه خدمتگذاران عرصه ثبت وقایع حیاتی و ارج نهادن به خدمات مجموعه ثبت احوال استان در مسیر توسعه الکترونیکی دولت، تمامی دستگاه‌های اجرایی مرتبط با ثبت وقایع حیاتی را به همکاری مجدانه و صمیمانه با تلاشگران این عرصه مهم دعوت نموده و از خداوند منان خواستارم  که همه عزیزان در پیشبرد اهداف و سیاست‌های عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی موید به تائیدات امام عصر (عج) باشند.

جاسم جادری

استاندار هرمزگان

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28868 photo169857019186096259 (1)