کد خبر:28741 | ۱۸:۲۷:۰۹ - یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نمایشگاه کتاب هرمزگان آبروی فرهنگی استان است
معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان گفت: نمایشگاه کتاب هرمزگان آبروی فرهنگی استان است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست هماهنگی برگزاری دوازدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان عنوان کرد: هرمزگان بواسطه فعالیت های تجاری معروف به پایتخت اقتصادی ایران است […]

معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان گفت: نمایشگاه کتاب هرمزگان آبروی فرهنگی استان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست هماهنگی برگزاری دوازدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان عنوان کرد: هرمزگان بواسطه فعالیت های تجاری معروف به پایتخت اقتصادی ایران است و تجربه ۱۱ دوره برگزاری نمایشگاه کتاب در این استان، نشان از توجه اهالی این دیار به علم و فرهنگ ، در کنار مولفه های اقتصادی دارد.

وی ضمن تاکید بر برگزاری شایسته این دوره از نمایشگاه کتاب، افزود: از تمامی دستگاههای اجرایی و صنایع مستقر در استان می خواهم همچون دروه های گذشته ، در برگزاری این نمایشگاه همکاری لازم را با اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی داشته باشند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم مستند سازی مراحل برگزاری نمایشگاه، خاطرنشان کرد: توجه به نظرات مدیران، ناشران و بازدید کنندگان در طول برگزاری نمایشگاه می تواند در کاهش نقاط صعف آن در سال های آینده موثر باشد.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28741 photo169857019186096259 (1)