کد خبر:28856 | ۱۲:۱۰:۴۵ - چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نجابت مردم بندرلنگه فرصتی طلایی برای مدیران است
معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان گفت: نجابت مردم بندرلنگه فرصتی طلایی برای مدیران است و مدیران اجرائی این شهرستان باید با رفع موانع موجود، شرایط را برای رشد و شکوفائی این فرصت ها هموار سازند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، بهروز […]

معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان گفت: نجابت مردم بندرلنگه فرصتی طلایی برای مدیران است و مدیران اجرائی این شهرستان باید با رفع موانع موجود، شرایط را برای رشد و شکوفائی این فرصت ها هموار سازند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست شورای اداری شهرستان بندرلنگه که به مناسبت تکریم از فرماندار سابق و معارفه فرماندار جدید این شهرستان برگزار شد، عنوان کرد: شهرستان بندرلنگه دارای ظرفیت های بالقوه بسیاری است و مدیران اجرائی این شهرستان باید با رفع موانع موجود، شرایط را برای رشد و شکوفائی این فرصت ها هموار سازند.

1236

وی افزود: آرامش روانی حاکم بر جامعه در طول یک سال و نیم گذشته در سطح ملی و بین المللی سبب شده تا سرمایه گذاران بخش خصوصی داخلی و خارجی با ابراز تمایل برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف در کشور اعلام آمادگی کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان با اشاره به محدودیت منابع و از طرفی خواسته های حداکثری و بجای شهروندان، بیان داشت: با توجه به شرایط موجود برای توسعه باید از ظرفیت های بخش خصوصی استفاده بهینه کرد که این امر سبب اشتغال زائی،کاهش تورم ، خروج از رکود و شکوفایی استعداد ها می شود.

اکرمی ضمن اشاره به ظرفیت های شهرستان بندرلنگه، گفت: از فرماندار جدید انتظار می رود در سایه تعامل با ائمه جمعه، شوراها، دستگاه های اجرائی و استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی، در چهت رشد و توسعه این شهرستان گام بردارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: مدیران با پیروی از سه اصل رفتار محترمانه، صادقانه و تلاش بی وقفه می توانند شرایط را برای رضایت نسبی جامعه هدف میسر سازند.

شایان ذکر است؛ در پایان این نشست از زحمات ۱۰ماهه فیصل ضرغامی تقدیر و اسماعیل پاسلار به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان بندرلنگه معرفی شد.

همچنین معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان در جریان سفر خود به شهرستان بندرلنگه، ضمن شرکت در نشست شورای اداری و تامین این شهرستان، با برخی از فعالان اقتصادی دیدار و از اداره بنادر و دریانوری و اداره کل گمرک شهرستان بندرلنگه، اسکله صیادی بندر کنگ و پروژه های عمرانی این شهرستان بازدید کرد.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28856 photo169857019186096259 (1)