کد خبر:27920 | ۱۲:۵۸:۱۲ - شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
م کلاهبرداران برای متقاضیان بیمه/ اخاذی به بهانه صدور کارت بیمه سلامت
  دا برخی از افراد سودجو و کلاه‌بردار با بهره گیری از نیازهای مردم در خصوص استفاده از بیمه سلامت، از طریق شرکت هایی جعلی با مردم تماس گرفته و اعلام کرده اند که در ازای دریافت هزینه ای برای آنها دفترچه یا کارت بیمه سلامت صادر می کنند. به گزارش ندای ساحل و به […]

 

دا
اخاذی به بهانه صدور کارت بیمه سلامت

برخی از افراد سودجو و کلاه‌بردار با بهره گیری از نیازهای مردم در خصوص استفاده از بیمه سلامت، از طریق شرکت هایی جعلی با مردم تماس گرفته و اعلام کرده اند که در ازای دریافت هزینه ای برای آنها دفترچه یا کارت بیمه سلامت صادر می کنند.

به گزارش ندای ساحل و به نقل از  خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی دانا، طرح بیمه سلامت یکی از طرح های مفید بیمه‌ای در کشور بود که توسط وزارت بهداشت اجرا شد و شامل کسانی می شد که تا کنون تحت پوشش بیمه نبوده اند.

این طرح شرایطی را برای مردم فراهم کرد تا کسانی که از پوشش بیمه‌های کشور برخوردار نبودند بتوانند از این طریق دفترچه بیمه خود را دریافت کرده و تا حدودی از شرایط درمان با هزینه‌های مناسب بهره ببرند.

در این میان برخی از افراد سودجو و کلاه‌بردار با بهره گیری از نیازهای مردم در خصوص استفاده از این بیمه، از طریق شرکت هایی جعلی با مردم تماس گرفته و اعلام کرده اند که در ازای دریافت هزینه ای برای آنها  دفترچه یا کارت بیمه سلامت صادر می کنند.

این افراد با کلاهبرداری از خانواده ها توانسته اند مبالغی را به جیب بزنند و از این طریق از ده ها خانواده کلاهبرداری کنند.

این در حالی است که تنها مرجع صدور بیمه سلامت، سازمان بیمه سلامت بوده و قانونی ترین راه ثبت نام نیز مراجعه به سایت مربوط به این سازمان است.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=27920 photo169857019186096259 (1)