کد خبر:28639 | ۱۵:۴۳:۲۳ - شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
می توانیم با تکیه بر غنای نیروی انسانی هرمزگان کارهای بزرگی انجام دهیم
معاون امور عمرانی استاندار هرمزگان گفت: استان هرمزگان به لحاظ غنای انسانی کمبودی ندارد و می توانیم با تکیه بر این نیروی انسانی دست به کارهای بزرگی بزنیم. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، مهندس بابک تراکمه در آئین معارفه خود به عنوان معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان با تشکر از […]

معاون امور عمرانی استاندار هرمزگان گفت: استان هرمزگان به لحاظ غنای انسانی کمبودی ندارد و می توانیم با تکیه بر این نیروی انسانی دست به کارهای بزرگی بزنیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، مهندس بابک تراکمه در آئین معارفه خود به عنوان معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان با تشکر از حسن اعتماد استاندار هرمزگان، بیان داشت: تلاش می کنم در این مسئولیت در جهت رضایتمندی مردم استان گام بردارم و بتوانیم برگ زرینی را در تاریخ استان هرمزگان رقم بزنیم.

وی ادامه داد: استان هرمزگان به عنوان مرز جنوبی کشور بخش عمده ای از مرزهای آبی را به خود اختصاص داده و دارای ظرفیت های بسیاری است و بهره گیری از این ظرفیت، کار بزرگی را می طلبد.

معاون امور عمرانی استاندار هرمزگان افزود: پرداختن به این ظرفیت در گرو به وجود آمدن تفکر سیستمی شکل خواهد گرفت و باید دست به دست هم دهیم و نقشه راه توسعه استان هرمزگان را رقم بزنیم.

تراکمه تصریح کرد: استان هرمزگان به لحاظ غنای انسانی کمبودی ندارد و می توانیم با تکیه بر این نیروی انسانی دست به کارهای بزرگی بزنیم.

وی خاطرنشان کرد: هنر ما در مدیریت این است که با وجود محدودیت منابع کار کنیم و این گونه آن مدیریتی که دولت تدبیر و امید می خواهد، شکل خواهد گرفت.

معاون امور عمرانی استاندار هرمزگان اضافه کرد: دکترین مدیریتی که مقام معظم رهبری با ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی آن را ابلاغ کردند این است که با جلب مشارکت مردم و استفاده از فرصت ها در جهت توسعه کشور و استان گام برداریم.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28639 photo169857019186096259 (1)