کد خبر:28220 | ۱۰:۵۹:۲۱ - چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون آموزش بسیج سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان: ماهواره به دنبال تضعیف سبک زندگی اسلامی است
معاون تربیت و آموزش بسیج سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان گفت: ماهواره امروز ستون اصلی خانواده ما را هدف گرفته و به دنبال تضعیف سبک زندگی اسلامی است. به گزارش ندای ساحل و به نقل از  خبرگزاری فارس از منوجان، حجت‌الاسلام مجتبی دهقان  در همایش سبک زندگی اسلامی بخش آسمینون ضمن تبریک هفته بسیج اظهار […]

معاون تربیت و آموزش بسیج سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان گفت: ماهواره امروز ستون اصلی خانواده ما را هدف گرفته و به دنبال تضعیف سبک زندگی اسلامی است.

خبرگزاری فارس: ماهواره به دنبال تضعیف سبک زندگی اسلامی است

به گزارش ندای ساحل و به نقل از  خبرگزاری فارس از منوجان، حجت‌الاسلام مجتبی دهقان  در همایش سبک زندگی اسلامی بخش آسمینون ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: تاکید مقام معظم رهبری بر مداومت بسیج است و به همین دلیل بود که این انقلاب به وجود آمد و ما باید حافظ این انقلاب و نظام و دستاوردهای آن باشیم.

معاون تربیت و آموزش بسیج سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان با بیان اینکه امروز باید انقلاب با بسیج مداومت پیدا کند، بیان کرد: فقط با فرهنگ ایثار و شهادت می‌توان این انقلاب و نظام را پیش برد و این فرهنگ در تمام مراحل زندگی شهدای ما قرار داشت.

وی با تأکید بر اینکه ما باید خاطرات و وصیت‌نامه شهدا را در تمام مراحل زندگی خود پیاده کنیم، عنوان کرد: فرهنگ شهادت امروز برای ما درس زندگی است و ما باید مدیون خون شهدا باشیم.

دهقان تصریح کرد: امروز یک فرهنگ دیگری توسط دشمن در مقابل ما قد علم کرده است و می‌خواهد این فرهنگ شهید و شهادت را از ما بگیرد و ما باید این فرهنگ را محافظت و پاسداری کنیم.

وی با اشاره به اینکه جنگ امروز دشمن علیه ما جنگ رسانه‌ای بوده و بار جنگ نرم بر دوش رسانه‌های ما افتاده است، یادآور شد: امروز دشمن شبکه‌های ماهواره‌ای را به وجود آورده و این شبکه‌ها نماد پیشرفت برای کشور ما نیست و آنها می‌خواهند از این طریق جلوی پیشرفت علمی و حتی هسته‌ای ما را بگیرند.

معاون تربیت و آموزش بسیج سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان خاطرنشان کرد: در نظام ما اصل، خانواده است و در نظام غرب، خانواده اصل نیست، بلکه اصل، لذت است.

وی افزود: خط قرمز خدا خانواده است و داخل این خیمه‌گاه یک ستون محکوم و قوی وجود دارد و آن هم زن خانواده است و دشمن از طریق این ماهواره می‌خواهد بنیان خانواده را از بین ببرد و ما باید مواظب باشیم.

دهقان با بیان اینکه امروز برای راه مقابله با رسانه هیچ راهی نداریم جز اینکه دانش رسانه‌ای را بالا ببریم، اظهار کرد: ماهواره امروز ستون اصلی خانواده ما را هدف گرفته و آسیب‌های زیادی به آن وارد کرده و به دنبال تضعیف سبک زندگی اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: امروز دشمن با به وجود آوردن شبکه‌های ماهواره‌ای به دنبال این است که سبک زندگی شهدا را از ما بگیرد.

 

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28220 photo169857019186096259 (1)