کد خبر:28726 | ۱۲:۳۱:۱۱ - یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مجموعه طنز تلویزیونی ” نه ! سیم خاردار ”
مجموعه طنز تلویزیونی ” نه ! سیم خاردار ” از تازه ترین تولیدات شبکه تلویزیونی نسیم است که به مدت سیزده هفته جمعه شب ها میهمان خانه مخاطبان سیما خواهد بود . سازندگان مجموعه ” نه ! سیم خاردار ” در بخش های کوتاه و متنوع ، انواع ساختارهای انیمیشن ، عروسکی ، موشن گرافیک […]

مجموعه طنز تلویزیونی ” نه ! سیم خاردار ” از تازه ترین تولیدات شبکه تلویزیونی نسیم است که به مدت سیزده هفته جمعه شب ها میهمان خانه مخاطبان سیما خواهد بود . سازندگان مجموعه ” نه ! سیم خاردار ” در بخش های کوتاه و متنوع ، انواع ساختارهای انیمیشن ، عروسکی ، موشن گرافیک و نمایشی را آزموده اند که برای لحظاتی لبخند شادی بر لبان بینندگان شبکه نسیم بنشانند .
http://tvnasim.ir/nasimtv-theme/images/custom/nasim-logo.png

 

به گزارش سرویس رسانه و تلوزیون، امیرعلی نبویان که پیشتر در برنامه مزه غذای ایرانی توانسته توجه و علاقه تعداد زیادی از بینندگان سیما را به خود جلب کند اجرای این برنامه را بر عهده دارد .

یکی از بخش های برنامه ” نه ! سیم خاردار ” آیتم
” هورا ! هورا ” است که ماجراهای سه تروریست تکفیری را به تصویر می کشد . این بخش با تکنیک عروسکی تولید شده است.

بخش دیگر برنامه با عنوان ” سجل نامه ” در هر قسمت ، به معرفی یکی از چهره های تاریخ هنر و اندیشه  اختصاص دارد که به موازات خنده و سرگرمی ، اطلاعاتی از زندگی و افکار این چهره ها به مخاطبان ارائه می‌نماید .

آیتم انیمیشن ” واکنش شهروندان ” بخش دیگری از برنامه ” نه ! سیم خاردار ” است که در قالب مقایسه میان تیپ هایی کاریکاتوری از جامعه ، نحوه مواجهه افراد با موقعیت های مشابه را به چالش می کشد .

این برنامه از فناوری های نوین رسانه در به کارگیری استودیوی مجازی و جلوه های ویژه رایانه ای در تولید بخش های مختلف استفاده می کند.

“نه، سیم خاردار” هر هفته جمعه ها ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش و دوشنبه ها در همان ساعت تکرار می شود.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28726 photo169857019186096259 (1)