کد خبر:29037 | ۱۶:۲۵:۵۵ - یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم انجام فراخوان ملی و بین المللی جذب سرمایه گذار برای توسعه سواحل هرمزگان
معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان بر لزوم انجام فراخوان ملی و بین المللی جذب سرمایه گذار برای توسعه سواحل هرمزگان تاکید کرد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست ستاد ساماندهی سواحل استان هرمزگان عنوان کرد: کلیه دستگاههای اجرائی موظفند […]

معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان بر لزوم انجام فراخوان ملی و بین المللی جذب سرمایه گذار برای توسعه سواحل هرمزگان تاکید کرد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست ستاد ساماندهی سواحل استان هرمزگان عنوان کرد: کلیه دستگاههای اجرائی موظفند ظرف مدت یکماه طرح ها و پیشنهادات خود را در زمینه توسعه سواحل استان به حوزه امور اجتماعی استانداری ارسال نمایند.

وی با اشاره به نقش سازمان های مردم نهاد در توسعه و حفظ سواحل افزود: سمن ها می توانند با انجام تحقیقات علمی و میدانی پیرامون توسعه و حفظ ساحل و اجرائی نمودن آن ، دولت را در این امر پشتیبانی کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان خاطر نشان کرد: بخش خصوصی یکی از عوامل تاثیر گذار در توسعه سواحل استان هرمزگان است که متاسفانه از ظرفیت این بخش استفاده مناسب نشده است.

اکرمی تصریح کرد: با انجام یک فراخوان ملی و بین المللی می توان سرمایه گذاران را به سمت توسعه سواحل استان هدایت کرد که این امر سبب رونق کسب و کار ، کاهش پدیده قاچاق و معضلات اجتماعی خواهد شد.

شایان ذکر است؛ در ابتدای این جلسه مدیران دستگاهاهی ذیربط توضیحاتی را در خصوص وضعیت زیرساختی فرهنگی اجتماعی و بهداشتی سواحل استان ارائه کردند.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=29037 photo169857019186096259 (1)