کد خبر:29034 | ۱۶:۱۴:۳۹ - یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فساد اداری توسط حراست ها کشف شود
نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: حراست ها نباید از روی هوای نفس تصمیم بگیرند و نباید بر اثر مسائل جناحی و باندی و رقابت های محلی دچار اشتباه شوند.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در آئین تکریم از […]

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: حراست ها نباید از روی هوای نفس تصمیم بگیرند و نباید بر اثر مسائل جناحی و باندی و رقابت های محلی دچار اشتباه شوند.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در آئین تکریم از مدیرکل سابق و معارفه مدیرکل جدید حراست استانداری هرمزگان با بیان اینکه کار حراست بسیار مهم و پیچیده و با زندگی و آبروی افراد مرتبط است، عنوان کرد: کارکنان حراست در مورد صلاحیت افراد ارائه نظر می کنند و کار در این حوزه بسیار سخت است.

وی ادامه داد: حراست ها باید در تنظیم اطلاعات و اخبار و تحلیل به موقع با دقت و سرعت عمل کار کنند و باید به موقع موارد مختلف را به مدیران اطلاع رسانی کنند.

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه حراست ها نباید از روی هوای نفس تصمیم بگیرند، افزود: حراست ها نباید بر اثر مسائل جناحی و باندی و رقابت های محلی دچار اشتباه شوند و اگر به سراغ کار جناحی بروند، سیستم کار دچار مشکل می شود.

جادری در ادامه تصریح کرد: حراست ها چشم و گوش مدیران هستند و در انتقال مطالب باید رضای خدا را در نظر بگیرند و باید توجه داشته باشیم که مسئولیت امانتی است که در اختیار ماست و باید در رفتار و کردار و همه امور دقت کنیم.

وی گفت: باید همواره توجه داشته باشیم که امنیت و عظمت جمهوری اسلامی ایران مرهون رشادت شهدا و حضرت امام راحل و تدابیر مقام معظم رهبری است.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان با تاکید بر اینکه فسادهای اداری باید توسط حراست ها کشف شوند، اظهار داشت: در غیر این صورت مدیران و سیستم دچار فساد می شود و حراست ها باید هوشیار باشند و مسائل را با سرعت و دقت تجزیه و تحلیل کنند و چشم و گوش بیدار برای هر مجموعه باشند.

جادر با اشاره به لزوم توجه به حراست فیزیکی از ساختمان های دولتی و اداری، عنوان کرد: حراست ها باید در حفاظت از ساختمان های دولتی بسیار هوشیار باشند و توجه کنیم که حفظ امنیت کشور بسیار مهم است و در حالی که اطراف کشور ما نا امنی هایی وجود دارد اما امنیت در کشور ما با تلاش شبانه روزی حاکم است.

وی بیان داشت: یکی از اولویت های کاری حراست های سراسر استان باید حفاظت از ساختمان های اداری و تاسیسات و مسائل مربوط به فناوری باشد.

استاندار هرمزگان همچنین ضمن قدردانی از زحمات منصور یساسی منفرد مدیرکل سابق حراست استانداری هرمزگان، افزود: آقای پوربابایی مدیرکل جدید حراست استانداری نیز آشنایی به کار حراست دارد و همه باید به مدیرکل جدید کمک کنیم.

شایان ذکر است؛ رضا پوربابایی مدیرکل جدید حراست استانداری هرمزگان نیز در این مراسم عنوان کرد: حفظ سلامت نیروی انسانی یکی از از اولویت های بنده در این مسئولیت است.

وی ادامه داد: رفع مشکل فساد مالی یکی از دغدغه های همه مسئولان کشور است و از مسئولان حراست فرمانداری ها و شهرداری ها انتظار داریم به ما کمک کنند تا بتوانیم با اطلاع رسانی صحیح از فساد پیشگیری کنیم.

مدیرکل جدید حراست استانداری هرمزگان افزود: همچنین حفاظت فیزیکی از مجموعه استانداری نیز یکی از دغدغه ها و اولویت های ماست.

در ادامه این مراسم از زحمات منصور یساسی منفرد مدیرکل سابق حراست استانداری هرمزگان تقدیر و رضا پوربابایی به عنوان مدیرکل جدید حراست استانداری هرمزگان معرفی شد.

همچنین در پایان این مراسم منصور یساسی منفرد به عنوان مدیرکل حوزه استاندار هرمزگان معرفی شد.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=29034 photo169857019186096259 (1)