کد خبر:28117 | ۸:۱۰:۰۰ - سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار بندرعباس: بسیج دیواری مستحکم برای پیشگیری از ورود ناملایمات به داخل کشور است
شهردار بندرعباس گفت: بسیج تنها یک نهاد نظامی صرف نبوده و با وورد به عرصه های مختلف، به دیواری مستحکم برای پیشگیری از ورود هرگونه ناملایمتی به داخل کشور تبدیل شده است. به گزارش ندای ساحل و به نقل از  خبرنگار ایرنا، ‘عباس امینی زاده’ روز دوشنبه در نشست با مدیران شهرداری نواحلی مختلف شهر […]

شهردار بندرعباس گفت: بسیج تنها یک نهاد نظامی صرف نبوده و با وورد به عرصه های مختلف، به دیواری مستحکم برای پیشگیری از ورود هرگونه ناملایمتی به داخل کشور تبدیل شده است.

به گزارش ندای ساحل و به نقل از  خبرنگار ایرنا، ‘عباس امینی زاده’ روز دوشنبه در نشست با مدیران شهرداری نواحلی مختلف شهر بندرعباس ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: پاسداری از تمامی ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی از اصلی ترین برنامه های بسیج است.

امینی زاده با تاکید بر ترویج فرهنگ بسیجی در جامعه، افزود: اراده و توانمندی بسیج بسیار بیشتر از آن است که بزرگترین قدرت های جهانی بتوانند کوچکترین صدمه ای به آن بزنند.

وی با اشاره به حضور همیشه در صحنه بسیجیان، هفته بسیج را بازخوانی دوباره ارزش های انقلاب و رویداد بزرگ تاریخی خواند.

امینی زاده گفت: استکبار جهانی با درک جایگاه و تاثیرگذاری فرهنگ بسیجی در جامعه همواره با توطئه های داخلی و خارجی تلاش دارد اهداف بسیج را هدف قرار دهد.

شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه باید در انجام امور و خدمت به مردم بسیجی وار گام برداریم، خاطرنشان شد: بسیج یک حرکت منظم و سازمان یافته اجتماعی است که با هدف پاسداری از ارزش ها انقلاب اسلامی بوجود آمده و انحلال آن جز در صورت انحلال جامعه اسلامی قابل تصور نیست.

۳۰ آبان تا ششم آذرماه به نام هفته بسیج نام گذاری شده است.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28117 photo169857019186096259 (1)