کد خبر:28108 | ۸:۰۴:۴۵ - سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سردار اشتری: اقتدار پلیس اجازه جسارت به متخلفان را نمی‌دهد/ اولویت پلیس در بحث قاچاق اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ای است
جانشین فرمانده نیروی انتظامی در دومین جلسه قرارگاه مبارزه با قاچاق در استان هرمزگان، اولویت کاری پلیس در بحث قاچاق را اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای دانست. به گزارش ندای ساحل و به نقل از خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در دومین جلسه قرارگاه مبارزه با قاچاق در بندرعباس، […]

جانشین فرمانده نیروی انتظامی در دومین جلسه قرارگاه مبارزه با قاچاق در استان هرمزگان، اولویت کاری پلیس در بحث قاچاق را اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای دانست.

خبرگزاری فارس: اقتدار پلیس اجازه جسارت به متخلفان را نمی‌دهد/ اولویت پلیس در بحث قاچاق اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ای است

به گزارش ندای ساحل و به نقل از خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در دومین جلسه قرارگاه مبارزه با قاچاق در بندرعباس، با قدردانی از زحمات و تلاش های فرماندهی انتظامی و دریابانی استان در راستای برقراری نظم و امنیت و اقدامات مقابله ای با قاچاق کالا،مواد مخدر و سوخت، بیان داشت: موضوع قاچاق در کشور بویژه در استان هرمزگان، موضوعی است که باید با دقت و جدیت بیشتر به آن توجه شود و همه سازمان های مرتبط باید نیروی انتظامی را در این امر یاری کنند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی تفاوت قیمت سوخت در داخل و خارج از کشور ، سهل الوصول بودن و نقص برخی قوانین بازدارنده را از عوامل قاچاق سوخت در استان عنوان کرد و افزود: در بحث مبارزه و مقابله با پدیده قاچاق سوخت بخشی از آن مربوط به نیروی انتظامی، بخش دیگر آن مربوط به مسئولان و مدیران دستگاه های استانی و بخشی نیز فراتر از استانی است که می طلبد استاندار و رئیس شورای تامین استان،کلیه نهادها و سازمان های مسئول را موظف و مکلف به انجام وظایف مربوطه در راستای مقابله با قاچاق نماید.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: نقش و سهم دستگاه های مسئول باید مشخص شود و آن دستگاه ها وظایف خود را در این امر مهم به خوبی انجام دهند.

وی ادامه داد: در برخورد با پدیده قاچاق سوخت باید اقدامات جدی بویژه با قاچاقچیان عمده و سرشبکه ها در داخل و خارج از استان و حتی کشور صورت گیرد که در این راستا باید ضمن تشکیل کمیته ای، عاملان اصلی قاچاق سوخت شناسایی شوند.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه در راستای مقابله و برخورد جدی و ریشه ای با معضل قاچاق سوخت در استان هرمزگان، تصریح کرد: همچنین در بحث مقابله با قاچاق سوخت باید مبادی ورودی فرعی و اصلی، ایستگاه های ایست بازرسی استان و جایگاه های توزیع و عرضه سوخت با جدیت و دقت بیشتری کنترل و خودرو های سبک و سنگین حامل سوخت قاچاق توقیف شوند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: ما باید با همکاری مسئولان استانی از هر کاری که موجب تنگ تر شدن حلقه های قاچاق می شود دریغ نکرده و موانعی را ایجاد کنیم که معضل و پدیده قاچاق به صورت ریشه ای خشکانده شود که برای انجام این مهم باید در ابتدا برای قبح بحث قاچاق توسط رسانه های استانی و ائمه جماعات، اطلاع رسانی و آگاه سازی لازم صورت گیرد.

سردار اشتری با تاکید بر تلاش بیشتر فرماندهان انتظامی و دریابانی و دیگر مسئولان استان در امر مبارزه و مقابله با قاچاق ، بویژه مواد مخدر و سوخت یاد آور شد: اجرای ماموریت توسط نیروی انتظامی باید با اقتدار و جدیت لازم صورت گیرد و ما در هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد افراد متخلف به قانون و اقتدار نیروی انتظامی جسارت کنند.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28108 photo169857019186096259 (1)