کد خبر:28193 | ۹:۳۹:۴۳ - چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راکد ماندن ساخت دبیرستان ام لیلا حکمی در غفلت و بی توجه مدیران
با توجه به شروع کارساخت دبیرستان ام لیلای روستای حکمی از سه سال پیش اما همچنان دانش آموزان درس خواندن در خانه کلنگی را به نبود مدرسه ترجیح می دهند. به گزارش ندای ساحل و به نقل از  شبکه اطلاع رسانی هرمز،دبیرستان ام لیلا در روستای حکمی از توابع شهرستان میناب با قدمتی بیش از۴۵سال تحصیل […]

با توجه به شروع کارساخت دبیرستان ام لیلای روستای حکمی از سه سال پیش اما همچنان دانش آموزان درس خواندن در خانه کلنگی را به نبود مدرسه ترجیح می دهند.

IMG_9833

به گزارش ندای ساحل و به نقل از  شبکه اطلاع رسانی هرمز،دبیرستان ام لیلا در روستای حکمی از توابع شهرستان میناب با قدمتی بیش از۴۵سال تحصیل مرجع دانش آموزان روستاهای اطرافش برای تحصیل در رشته های مختلف پذیرش داشت اما امروز این مکان آموزشی چهره مخروبه به خود گرفته  و نبود فضای آموزشی مناسب روحیه و نشاط را از نوجوانان این منطقه سلب کرده است.

مهندس امیر نیکخو عضو شورای اسلامی روستای حکمی درگفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: مدت ۳سال از شروع ساخت این مکان آموزشی می گذرد ولی همچنان مسئولین ذیربط توجه و اهمیتی نسبت به این موضوع ندارند.

وی افزود:تاکنون هیچ اقدامی از سوی مسئولین برای سرکشی، تاکید پیمانکاران برای ساخت و مجهز کردن زودتر از موعد قرارداد با پیمانکار صورت نگرفته است.

نیکخو بی توجهی و عدم حمایت مسئولین در امر آموزش را یک اقدام بی برنامه و حساب نشده عنوان کرد و تصریح کرد : باتوجه به این اقدام در روستای حکمی تحصیل دانش آموران در یک خانه مسکونی با قدمتی بیش از ۵۰سال انجام می شود و تدریس معلمان به جهت نبود فضا و امکانات لازم با مشکل مواجه کرده است.

 

مهندس نیکخو عضو شورای اسلامی این روستا توجه مسئولین و اقدام جهت ساخت و تجهیر کردن این مکان علمی و آموزشی را خواستار شد و خاطر نشان کرد: کوتاهی در امر آموزش و پرورش و توجه نکردن به نسل جوان بار منفی و گریز از تحصیل را پی دارد که ممکن است گریبان گیر خانواده ها و جامعه شود.

وی با بیان اینکه بسیاری از دانش آموزان دختراین روستا با تحصیل در همین مکان توانسته اند مدارج عالی در زمینه علمی را کسب نمایند،گفت: از مسئولین خواهشمندیم که با برنامه ریزی و اقدام جهت ساخت سریع و به موقع دبیرستان ام لیلا در روستای حکمی را در دستور کار خود قرار دهند تا مشکلات تدریس و تحصیل در این روستا کم رنگ شود وتحصیل در این روستا مانند گذشته پر رنگ و به قوت خود ادامه دهد.

 

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28193 photo169857019186096259 (1)