کد خبر:28447 | ۱۱:۳۲:۱۴ - یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه‌اندازی پژوهشکده وابسته به وزارت علوم در دانشگاه پیام نور واحد بستک
رئیس دانشگاه پیام نور بستک گفت: به مناسبت هفته پژوهش مرکز پژوهشی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه پیام نور بستک راه‌اندازی می‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از خبرگزاری فارس اسماعیل امینایی گفت: این تفاهم‌نامه بین دکتر شیخی ریاست دانشگاه هرمزگان و دانشگاه پیام نور واحد بستک […]

رئیس دانشگاه پیام نور بستک گفت: به مناسبت هفته پژوهش مرکز پژوهشی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه پیام نور بستک راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از خبرگزاری فارس اسماعیل امینایی گفت: این تفاهم‌نامه بین دکتر شیخی ریاست دانشگاه هرمزگان و دانشگاه پیام نور واحد بستک با هدف همکاری‌های پژوهشی، آموزشی و فرهنگی منعقد گردید.

وی در ادامه افزود: در همین راستا مقرر شده شعبه‌ای از پژوهشکده هرمز وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه پیام نور بستک مستقر شود و ما نیز امکانات استقرار را مهیا کنیم.

رئیس دانشگاه پیام نور بستک استقرار پژوهشکده در شهرستان را یکی از مطالبات علمی محققان شهرستان دانست و گفت: نبود مرکزی مستقل که به موضوعات پژوهشی بپردازد موجب می‌شد تا فعالیت‌های پژوهشی به صورت سطحی نگریسته شود.

امینایی افزود: پس از استقرار این مرکز، سازمان‌ها و نهادها قانوناً باید بودجه تخصیص یافته پژوهشی خود را از طریق این مرکز به سامان برسانند.

رئیس دانشگاه پیام نور بستک در پایان ابراز امیدواری کرد: استقرار مرکز پژوهشی در شهرستان موجب ارتقا سطح علمی شهرستان شده و زمینه تصمیم‌گیری مؤثرتر فراهم گردد تا از هدر رفتن هزینه‌های مادی و انسانی جلوگیری شود.

 

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28447 photo169857019186096259 (1)