کد خبر:28936 | ۸:۳۲:۳۶ - شنبه ۶ دی ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در جامعه اسلامی نباید مسلمانان همدیگر را مورد اهانت قرار دهند
آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: در جامعه اسلامی نباید مسلمانان همدیگر را مورد اهانت قرار دهند، چراکه اسلام به دوری از تنش و توهین سفارش مؤکد دارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار […]

آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: در جامعه اسلامی نباید مسلمانان همدیگر را مورد اهانت قرار دهند، چراکه اسلام به دوری از تنش و توهین سفارش مؤکد دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: در جامعه اسلامی نباید مسلمانان همدیگر را مورد اهانت قرار دهند، چراکه اسلام به دوری از تنش و توهین سفارش مؤکد دارد.

وی در ادامه به سفر اخیر خود به هند اشاره و رعایت قانون در این کشور از طرف مردم را مثال زد و گفت: اگر کشوری توسعه‌ یافته می‌خواهیم باید در رعایت قانون از هم پیشی بگیریم.

نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان به روز سوادآموزی در کشور اشاره کرد و متذکر شد: جامعه‌ای می‌تواند موفق باشد که افراد آن از آگاهی و سواد لازم برای درک امور خود و کشور برخوردار باشند.

نعیم‌آبادی همچنین با بیان اینکه باید همه به جنگ بی‌سوادی برویم، گفت: کسانی که از توانایی لازم برخوردار هستند باید اطرافیان بی‌سواد در فامیل و اقوام را شناسایی و نسبت به باسواد کردن آنها همت بورزند.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای خبرگان رهبری به هفته وقف نیز اشاره کرد و یادآور شد: تجاوز به اموال موقوف حرام است، چراکه این کار موجب خسارات جدی به موضوع وقف می‌شود.

وی اضافه کرد: مردم هرمزگان در حوزه وقف تاکنون عملکرد خوبی در بسیاری از نواحی داشته‌اند که امید است این رویه ادامه و توسعه بیشتری داشته باشد.

امام جمعه بندرعباس در پایان به سالگرد استقرار نیروهای سپاه پاسداران در فرودگاه‌های کشور با هدف تأمین امنیت پروازی و محیط فرودگاه‌ها اشاره و تشریح کرد: نباید فراموش کرد که دشمن در همه جا حضور دارد، و از همین روست که سازمان‌هایی همانند سپاه با شناختی دقیق از فضا و محیط تاکنون بهترین عملکرد را در باب صیانت از امنیت فرودگاه‌ها و برقراری خطوط پروازی داشته است.

 

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28936 photo169857019186096259 (1)