کد خبر:28846 | ۸:۵۰:۰۰ - چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درج مطالب دینی بر روی کامیون‌ها ستودنی است
امام جمعه موقت بندرعباس گفت: درج مطالب دینی بر روی کامیون‌ها ستودنی است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از خبرگزاری فارس ، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن فروزان‌نژاد در مراسم پایانی هفته حمل و نقل با اشاره به نقش فعالان عرصه حمل و نقل اظهار داشت: هر کس به گونه‌ای برای رفاه مردم […]

امام جمعه موقت بندرعباس گفت: درج مطالب دینی بر روی کامیون‌ها ستودنی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از خبرگزاری فارس ، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن فروزان‌نژاد در مراسم پایانی هفته حمل و نقل با اشاره به نقش فعالان عرصه حمل و نقل اظهار داشت: هر کس به گونه‌ای برای رفاه مردم تلاش می‌کند که در این راه خدمت جامعه حمل و نقلی نیز بر کسی پوشیده نیست.

وی، مهم‌ترین نقطه اتصال خدمات‌رسانی را حمل و نقل عنوان کرد و ادامه داد: بارزترین خدمتی که این جامعه به اقتصاد مملکت کرد پیروی از فرمان رهبر انقلاب بود رانندگان برای تخلیه بار از کشتی‌ها به بنادر جنوب آمدند.

امام جمعه موقت بندرعباس، این نقش‌آفرینی را زمینه‌ساز ثبت روز حمل و نقل در تقویم رسمی کشور عنوان کرد.

به گفته فروزان‌نژاد، امسال نیز در آستانه هفته حمل و نقل حرکت عظیمی صورت گرفت که در پی آن زائران حسینی در کمترین زمان ممکن جابجا شدند.

وی همچنین از حمل و نقل به عنوان یک رسانه یاد کرد و گفت: کامیون‌ها یک رسانه هستند که با نوشته‌های درج شده بر روی بدنه آنها پیام را منتقل می‌کنند.

فروزان‌نژاد، اقدام رانندگان در درج اشعار دینی بروی کامیون‌ها را ستود و ابراز داشت: رانندگان با این کار انتقال‌دهنده فرهنگ دینی خواهند بود.

امام جمعه موقت بندرعباس بر خدمت‌رسانی به رانندگان تاکید کرد و ادامه داد: هر چه به رانندگان خدمت کنیم و آرامش را برای آنها فراهم کنیم بدون دغدغه کالا را به مقصد می‌رسانند.

رانندگان باید در تصمیم‌گیری‌های حوزه حمل و نقل سهیم باشند.

حسن رحیمی رئیس انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل کالای داخلی هرمزگان نیز در ادامه به ارتباط دولت با این انجمن اشاره کرد و گفت: این ارتباط در دولت فعلی قوی شده که امیدواریم همین روند ادامه داشته باشد.

وی در جریان گذاشتن رانندگان و نمایندگان آنها را در اتخاذ تصمیم‌گیری‌های مهم را یکی از خواسته‌های به حق این قشر دانست و اضافه کرد: خوشبختانه در حال حاضر مدیران اهمیت زیادی به بخش خصوصی می‌دهند.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28846 photo169857019186096259 (1)