کد خبر:28094 | ۷:۵۶:۵۳ - سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حوزه مقاومت شهید منظری بندرعباس موفق ترین حوزه بسیج کشور شد
در جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج کشور که به همت سازمان بسیج کل کشور و در تهران برگزار شد، حوزه مقاومت شهید منظری شهرستان بندرعباس در میان صدها حوزه مقاومت از سراسر استان ها به عنوان موفق ترین حوزه بسیج کشور انتخاب شد. به گزارش ندای ساحل و به نقل از خبرنگار جنوب ایران، در […]

در جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج کشور که به همت سازمان بسیج کل کشور و در تهران برگزار شد، حوزه مقاومت شهید منظری شهرستان بندرعباس در میان صدها حوزه مقاومت از سراسر استان ها به عنوان موفق ترین حوزه بسیج کشور انتخاب شد.
به گزارش ندای ساحل و به نقل از خبرنگار جنوب ایران، در جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج کشور که به همت سازمان بسیج کل کشور و در تهران برگزار شد، حوزه مقاومت شهید منظری شهرستان بندرعباس در میان صدها حوزه مقاومت از سراسر استان ها به عنوان موفق ترین حوزه بسیج کشور انتخاب شد.حوزه مقاومت شهید منظری بندرعباس موفق ترین حوزه بسیج کشور شد

پاسدار امیر ارسلان شهبازی فرمانده حوزه شهید منظری ضمن دریافت لوح برترین و موفق ترین رده بسیج کشور، از سوی سردار نقدی فرمانده بسیج کل کشور نیز مورد تقدیر قرار گرفت.

در لوح افتخار سازمانی ویژه ای که از سوی سردار بسیجی محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفان به بسیجیان و فرمانده حوزه مقاومت شهید منظری بندرعباس اهدا شده، آمده است:

در راستای تحقق تدابیر فرمانده معظم کل قوا، بر اساس ارزیابی انجام شده مبتنی بر فرآیند اشراف کلی ریاست سازمان بسیج در وضعیت و عملکرد سال ۱۳۹۲ مفتخر به کسب عنوان “موفق ترین رده سازمان بسیج مستضعفین” در اولین جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج گردیده اید. بدیهی است این موفقیت مرهون تلاش و مجاهدت یکایک شما بسیجیان عزیز و خدوم آن رده می باشد. اینجانب بر خود لازم می دانم از تلاش ها و مجاهدت های بی وقفه و مخلصانه شما تقدیر و تشکر نمایم. ان شالله این افتخار در سال های آتی نیز حفظ گردد.

 

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28094 photo169857019186096259 (1)