کد خبر:28813 | ۲۱:۰۳:۰۸ - دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حمل و نقل مهمترین سهم را در تولید ارزش افزوده و اشتغال هرمزگان دارد
معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار هرمزگان گفت: هرمزگان جزء پنج استان برتر کشور است که حمل و نقل مهمترین سهم را در تولید ارزش افزوده و اشتغال استان دارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، صالح دریانورد در آئین گرامیداشت هفته حمل […]

معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار هرمزگان گفت: هرمزگان جزء پنج استان برتر کشور است که حمل و نقل مهمترین سهم را در تولید ارزش افزوده و اشتغال استان دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، صالح دریانورد در آئین گرامیداشت هفته حمل و نقل در استان هرمزگان با بیان اینکه حمل و نقل یک سیستم است و زیرساخت ها یکی از مولفه های آن محسوب می شود، عنوان کرد: راه، بندر، راه آهن، فرودگاه و ماشین آلات، واگن ها، شناورها و هواپیماها جزء سرمایه های مهم هستند.

وی ادامه داد: بخش حمل و نقل از اساسی ترین بخش های اقتصاد هر کشور است و مجموعه اجزای آن اهداف مهم بخش اقتصاد هر کشور را محقق می کند.

معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار هرمزگان افزود: در کشور ما بخش حمل و نقل ۲۵ درصد از ارزش افزوده کشور را تشکیل می دهد در حالی که این رقم در هرمزگان ۲۸ درصد است.

دریانورد تصریح کرد: هرمزگان جزء پنج استان برتر کشور است که حمل و نقل مهمترین سهم را در تولید ارزش افزوده و اشتغال استان دارد.

وی بیان داشت: ظرفیت برای ورود بخش خصوصی به عرصه حمل و نقل فراهم است و حمل و نقل صنعتی سودآور و قابل اتکاست.

معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار هرمزگان اظهار داشت: بخش حمل و نقل در بسته سیاستی خروج از رکود که دولت تدبیر و امید به مجلس ارائه داد یکی از موارد مهم و پیشران اقتصادی است.

شایان ذکر است؛ در این مراسم از برترین های عرصه حمل و نقل استان هرمزگان تقدیر شد.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28813 photo169857019186096259 (1)