کد خبر:29052 | ۸:۵۱:۰۴ - دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حماسه ۹ دی میثاق حقیقی ملت ایران با ولایت فقیه بود
استاندار هرمزگان گفت: حماسه ۹ دی میثاق حقیقی و مجدد ملت ایران با ولایت فقیه و آرمان های بلند انقلاب اسلامی بود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان ، دکتر جاسم جادری  با گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی ملت ایران، عنوان کرد: نهم دی ماه […]

استاندار هرمزگان گفت: حماسه ۹ دی میثاق حقیقی و مجدد ملت ایران با ولایت فقیه و آرمان های بلند انقلاب اسلامی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان ، دکتر جاسم جادری  با گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی ملت ایران، عنوان کرد: نهم دی ماه یادآور حماسه مردم ایران در میثاق و بیعت مجدد با ولایت فقیه و دفاع از آرمان های بلند انقلاب اسلامی، حضرت امام راحل و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: ملت مسلمان و ولایت مدار ایران در دورانی که دشمنان قصد داشتند با برافروختن آتش فتنه، کشور ما را با آسیب ها و مشکلات جدی مواجه کنند، با هوشیاری آگاهانه و بصیرت دینی خود این توطئه دشمن و استکبار جهانی را خنثی کردند.

استاندار هرمزگان افزود: مردم ایران اسلامی با حضور باشکوه در حماسه ۹ دی بار دیگر ثابت کردند که در صف حامیان و پیروان مقام معظم رهبری هستند و حراست از ارکان اصلی نظام را وظیفه خود می دانند.

جادری تصریح کرد: مهمترین ویژگی حرکت بزرگ ۹ دی پیروی مردم از مکتب اسلام و اهل بیت (ع) و ولایت فقیه بود.

وی خاطرنشان کرد: البته نباید اجازه دهیم حماسه بزرگ ۹ دی توسط گروههای سیاسی مصادره شود، چون حماسه ۹ دی یک حرکت بزرگ بود که توسط آحاد مختلف مردم ایران رقم زده شد و و باید تلاش کنیم که این حرکت و نماد ملی کمرنگ نشود.

استاندار هرمزگان با بیان انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در طی ۳۵ سال گذشته روزهای توفانی و فتنه های بسیاری را پشت سر گذاشته است، اظهار داشت: بهترین تعبیر از ۹ دی را مقام عظمای ولایت داشتند، که روز ۹ دی برخواسته از بصیرت، دشمن شناسی، وقت شناسی و حضور در عرصه مجاهدانه است.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=29052 photo169857019186096259 (1)