کد خبر:28708 | ۱۱:۵۲:۰۰ - یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جلال؛ پایانی بر ایفای نقش های پلیس بود
مرتضی کاظمی بازیگر نقش جلال در سریال “همه چیز آنجاست” : دو سال نقش پلیسی بازی نکردم تا با نقشی متفاوت به تلویزیون بیایم. به گزارش سرویس رسانه و تلوزیون، مرتضی کاظمی که این روزها بازی او را در نقش جلال در مجموعه “همه چیز آنجاست” شاهد هستیم، با اشاره به این که این نقش […]

مرتضی کاظمی بازیگر نقش جلال در سریال “همه چیز آنجاست” : دو سال نقش پلیسی بازی نکردم تا با نقشی متفاوت به تلویزیون بیایم.

جلال؛ پایانی بر ایفای نقش های پلیس بود

به گزارش سرویس رسانه و تلوزیون، مرتضی کاظمی که این روزها بازی او را در نقش جلال در مجموعه “همه چیز آنجاست” شاهد هستیم، با اشاره به این که این نقش متفاوت از سایر کارهای قبلی اوست، گفت: دو سالی است که دیگر نقش پلیسی بازی نمی کنم.

با وجود این که نقش های مشابهی هم به من پیشنهاد شد، اما صبر کردم تا با نقش دیگری در یک سریال حضور داشته باشم. خوشبختانه این اتفاق با نقش جلال افتاد و آن را اتفاق خوبی می دانم.
وی مشخص نبودن سرانجام داستان و کاراکترها را همچون روال زندگی روزمره توصیف کرده و افزود: به نظرم این که بازیگر از پایان و سرنوشت شخصیت خبر ندارد امتیازاتی هم دارد. این که همچون روال زندگی روزمره خودمان که حتی از یک ثانیه آینده خود هم خبر نداریم، نقش را ایفا می کنیم و شاید حتی این طور نقش باورپذیر تر هم برای مخاطب جلوه کند.
این بازیگر با اشاره به پویا بودن فضای داستان و تغییرات بخش هایی از متن حین کار خاطر نشان کرد: پایان داستان در “همه چیز آنجاست” هنوز معلوم نیست. تنها زمان پیشنهاد و دعوت از بازیگران برای بازی چند قسمتی از فیلمنامه آمده بود که حتی می توان گفت آنها هم در طول کار تغییراتی داشت و همین باعث می شود با متن پویایی رو به رو باشیم. به نظرم تا همین جا که ده قسمتی از کار پخش شده است، از بازخوردهای مردم متوجه می شوم که کار دیده شده و مخاطب خود را بدست آورده است.
“همه چیز آنجاست” به نویسندگی فیروزه قشقایی و کارگردانی شهرام شاه حسینی هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه سیما روی آنتن می رود.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28708 photo169857019186096259 (1)