کد خبر:28976 | ۱۲:۲۱:۲۷ - شنبه ۶ دی ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جای خالی گوشی‌های ایرانی در بازار
ایران، بازار خوبی برای گوشی‌های موبایل محسوب می‌شود اما جای تولیدکنندگان داخلی خالی است.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ایتنا، در این مدت بیش از ۴۰۰ تن گوشی تلفن همراه به ارزش ۱۷۷ میلیون دلار به کشور وارد شده است که حدود ۰.۵ درصد از کل واردات کشور در این مدت را شامل می‌شود. بر اساس […]

ایران، بازار خوبی برای گوشی‌های موبایل محسوب می‌شود اما جای تولیدکنندگان داخلی خالی است.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ایتنا، در این مدت بیش از ۴۰۰ تن گوشی تلفن همراه به ارزش ۱۷۷ میلیون دلار به کشور وارد شده است که حدود ۰.۵ درصد از کل واردات کشور در این مدت را شامل می‌شود.

بر اساس این گزارش، در هشت ماهه سال گذشته بیش از ۳۰۰ تن گوشی تلفن همراه به کشور وارد شده بود که ارزش آن به ۹۹ میلیون دلار می‌رسد.

به این ترتیب واردات گوشی تلفن همراه در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ ارزش حدود ۸۰ درصد افزایش داشته است.

بنا بر اعلام گمرک، افزایش واردات گوشی تلفن همراه در حالی اتفاق می‌افتد که همچنان در بازار گوشی‌های تلفن همراه گوشی‌های ساخت داخل از جایگاه خاصی برخوردار نیستند و دلیل این امر نیز چیزی جز پایین بودن کیفیت گوشی‌های تولید داخل نیست، چراکه با وجود رقابت سنگین در تکنولوژی گوشی‌های تلفن همراه بین شرکت‌های مطرح جهانی هنوز شرکت‌های تولیدکننده ایرانی نتوانسته‌اند خود را در این رقابت وارد کنند.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28976 photo169857019186096259 (1)