کد خبر:28026 | ۱۱:۲۱:۰۹ - دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جادری مطرح کرد: غفلت در استفاده از نعمات دریا در هرمزگان/ اولویت اشتغال با جوانان هرمزگانی باشد
استاندار هرمزگان به غفلتهای صورت گرفته در استفاده از دریا و ساحل و بهره مندی از نعمات دریا در هرمزگان اشاره کرد و گفت: در این خصوص نیز مشکلات بسیاری داشته ایم و باید طوری کار کنیم که مورد نکوهش نسل های آینده قرار نگیریم. به گزارش ندای ساحل و به نقل از خبرنگار مهر، […]

جاسم جادری استاندار هرمزگان
استاندار هرمزگان به غفلتهای صورت گرفته در استفاده از دریا و ساحل و بهره مندی از نعمات دریا در هرمزگان اشاره کرد و گفت: در این خصوص نیز مشکلات بسیاری داشته ایم و باید طوری کار کنیم که مورد نکوهش نسل های آینده قرار نگیریم.

به گزارش ندای ساحل و به نقل از خبرنگار مهر، جاسم جادری بعد از ظهر یکشنبه در مراسم آغاز بهره برداری از حوض تعمیرات کشتی شرکت کشتی سازی عظیم گسترش هرمز در مجتمع کشتی سازی بندرعباس با بیان اینکه این طرح پس از سال ها با تلاش های خوبی که انجام شد به نتیجه رسید، عنوان کرد: امیدارم تا پایان سال جاری حوضچه دوم مربوط به ساخت کشتی و شناور در مجتمع کشتی سازی بندرعباس نیز به نتیجه برسد و تکمیل شود.

وی ادامه داد: بنده به عنوان استاندار هرمزگان به فکر درآمد و تامین معیشت برای خانوارها و مردم این استان هستم و میزان اشتغالزایی این طرح بسیار خوب است که می تواند به این استان کمک کند.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه هرمزگان استانی استراتژیک و در خط مقدم جبهه مبارزه با استکبار قرار دارد، اظهار داشت: اگر اولویت اشتغال با جوانان و فرزندان این استان نباشد، با چالش های اجتماعی و حتی امنیتی مواجه خواهیم شد و درخواست ما کمک به ایجاد اشتغال برای مردم هرمزگان است.

جادری تصریح کرد: با توجه به تصمیمات اشتباهی که در گذشته گرفته شد هم اکنون دچار عقب ماندگی تاریخی هستیم و امیدواریم مذاکرات هسته ای به نتیجه برسد و بحث شوم تحریم از مملکت ما برداشته شود.

وی اضافه کرد: در این صورت دیگر شاهد کمبود اعتبارات و نبود قطعات نخواهیم بود و ظرفیتهای بسیاری به سوی کشور ما سرازیر می شود و این گرفتاری ها رفع خواهد شد.

استاندار هرمزگان بیان کرد: استان هرمزگان با ۹۰۰ کیلومتر مرز دریایی و وجود جزایر ۱۴ گانه دارای ظرفیتهای بسیاری است اما متاسفانه در گذشته فرصت سوزی های زیادی صورت گرفته و با این همه نعمت هنوز نتوانسته ایم برای معیشت مردم کاری کنیم.

جادری به غفلت های صورت گرفته در استفاده از دریا و ساحل و بهره مندی از نعمات دریا در هرمزگان اشاره کرد و گفت: در این خصوص نیز مشکلات بسیاری داشته ایم و باید طوری کار کنیم که مورد نکوهش نسل های آینده قرار نگیریم.

وی افزود: توانمندی ملت ما و متخصصین ما در دنیا زبان زد است و نباید خود را دست کم بگیریم و نباید گرفتار مسائلی باشیم که فرصت ها را از ما می گیرد.

استاندار هرمزگان ادامه داد: صنعت کشتی سازی در زمینه تجارت و اقتصاد نقش مهمی دارد و خوشبختانه اقدامات خوب و کم نظیری در مجتمع کشتی سازی ایزوایکو در بندرعباس صورت گرفته است.

 

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28026 photo169857019186096259 (1)