کد خبر:28675 | ۱:۱۹:۰۲ - یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ترانه‌های پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها، صابون و دندون من
 ایران‌صدا: بچه‌های عزیز برنامه‌ی کودکانه برنامه‌ای جذاب با ترانه‌های زیبا برای شما عزیزانه که در اون ترانه‌های متنوع با عنوان‌های مختلف اجرا و پخش می شه که لحظات مفرح و خوبی رو برای شما ایجاد می کنه. یه گزارش سرویس رسانه و تلوزیون، بچه های نازنین در این برنامه ترانه‌های پدربزرگ ها و مادربزرگ‌ها، صابون […]

 ایران‌صدا: بچه‌های عزیز برنامه‌ی کودکانه برنامه‌ای جذاب با ترانه‌های زیبا برای شما عزیزانه که در اون ترانه‌های متنوع با عنوان‌های مختلف اجرا و پخش می شه که لحظات مفرح و خوبی رو برای شما ایجاد می کنه.

یه گزارش سرویس رسانه و تلوزیون، بچه های نازنین در این برنامه ترانه‌های پدربزرگ ها و مادربزرگ‌ها، صابون و دندون من و … پخش می‌شه که دعوت می کنم تا این ترانه ها رو بشنوید.

همان‌طور که می دانیم چشم و گوش کودک مانند دوربین‌هایی بسیاردقیق و ریزبین از هر صحنه‌ای و هر صدایی و زمزمه‌ای فیلمبرداری می کند. از روابط عاطفی در سریال‌ها و فیلم‌ها و تبلیغات گرفته تا ترانه‌هایی که از رادیو پخش می شود.
در عرصه‌ی گسترده‌ی فناوری رسانه، برنامه‌سازی برای مخاطبان کودک و نوجوان از پیچیدگی و ظرایف خاص برخوردار است. تأثیرپذیری، الگوگیری و انس با رسانه در این گروه سنی به‌مراتب بیشتر از دیگر اقشار است. کودکان و نوجوانان به سهولت با نقش‌ها، شخصیت‌ها و موقعیت‌ها همزاد‌پنداری می‌کنند، می‌آموزند و تجربه کسب می‌کنند.
بنابراین ارتباط عاطفی این مخاطبان با چهره‌های رسانه‌ای باعث می‌شود که به‌راحتی گفته‌ها، پندها و اعمال آنها را بپذیرند.
هر برنامه علاوه بر اهداف کلّی و رویکرد اصلی، دربرگیرنده‌ی اهدافی جزیی نیز است. در طراحی اهداف جزیی، توجه به موقعیت و طبقه‌بندی مخاطب بخصوص گروه سنی از اهمیت فراوان برخوردار است. 

 

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28675 photo169857019186096259 (1)