کد خبر:28206 | ۹:۴۶:۵۸ - چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تأکید معاون استاندار هرمزگان بر ارتقاء شاخص های کاری در حوزه منابع انسانی
  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار هرمزگان گفت : با توجه به دغدغه های موجود ، باید شاخص های کاری در حوزه منابع انسانی ارتقا پیدا کند.   به گزارش ندای ساحل و به نقل از واحد مرکزی خبر، رضا برومند در مراسم معارفه مدیران کل منابع انسانی و تحول اداری و آموزش […]

 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار هرمزگان گفت : با توجه به دغدغه های موجود ، باید شاخص های کاری در حوزه منابع انسانی ارتقا پیدا کند.

 

به گزارش ندای ساحل و به نقل از واحد مرکزی خبر، رضا برومند در مراسم معارفه مدیران کل منابع انسانی و تحول اداری و آموزش و پژوهش استانداری هرمزگان افزود : در زمینه استخدام و جذب نیرو و ساماندهی منابع انسانی نیازمند تغییر و تحولات هستیم که امیدواریم در دوره جدید شاهد این تحولات باشیم.
وی همچنین به لزوم توجه بیشتر به آموزش کارمندان اشاره کرد و افزود : دفتر آموزش و پژوهش باید برنامه های مدونی برای آموزش کارمندان داشته باشد تا شاهد ارتقای سطح کاری و تحول اداری باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار هرمزگان گفت : مجموعه استانداری هرمزگان نیازمند تحول و نوسازی اداری است تا این مجموعه اداری بتواند به شکل بهتری انجام وظیفه کند.

در این مراسم علی رئوفی بعنوان مدیرکل جدید دفتر منابع انسانی و تحول اداری و مهین عسکری به عنوان مدیر کل جدید آموزش وپژوهش استانداری هرمزگان معرفی شدند.

منبع : ایرنا

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28206 photo169857019186096259 (1)