کد خبر:43433 | ۹:۵۹:۱۳ - چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان:
بیش از ۴۵ رزمنده هرمزگانی در عملیات بیت المقدس شهید شدند
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با بیان اینکه در طول یکروز مردم شهر بندرعباس، ۳۳ نفر از شهدای عملیات بیت المقدس خود را تشییع کردند، گفت: بیش از ۴۵ رزمنده هرمزگانی در عملیات بیت المقدس شهید شدند.

سردار رضا ترابی در گفتگو با ندای ساحل؛ اظهار داشت: سوم خرداد متعلق به همه تاریخ است چون در ۳۵ سال پیش و در چنین روزی اتفاقی افتاد که نه حتی دشمنان ما حتی خود ماهم باور نمی‌کردیم که خرمشهر آزاد شود.

وی ادامه داد: صدام معلون با تمسخر اعلام کرد که اگر لشکریان ایرانی بتوانند خرمشهر را از ما پس بگیرند ما کلید طلایی شهر بصره دومین شهر عراق تقدیم می‌کنم، اما رزمندگان به پشتوانه مردم و لبیک به امام راحل، خرمشهر را آزاد کردیم.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با بیان اینکه خرمشهر را خدا آزاد کرد، افزود: چون معتقدیم این کار از دست ما خارج شده بود به فرمایش امام راحل؛ خرمشهر را آزاد کرد و مردم و رزمندگان ما وسیله این آزادی بودند.

ترابی در خصوص تعداد شهدای عملیات بیت المقدس گفت: بیش از ۴۵ رزمنده هرمزگانی شهید شدند که می‌توان به شهیدان بدرالدینی، اسلام زاده و شهید خرمی اشاره کرد که از مسئولین سپاه استان بودند.

وی در این رابطه اظهار داشت: در یک روز مردم شهر بندرعباس ۳۳ نفر از شهدای عملیات بیت المقدس را تشییع کردند.

انتهای پیام/

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=43433 photo169857019186096259 (1)