کد خبر:28160 | ۹:۱۳:۳۹ - چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیان مسائل تولید و ارائه پیشنهاد رفع مشکل سرمایه در گردش توسط استاندار هرمزگان
استاندار هرمزگان در نشست استانداران سراسر کشور به بیان مسائل بخش تولید، سیستم بانکی و ارائه پیشنهاد رفع مشکل سرمایه در گردش پرداخت. به گزارش ندای ساحل و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری با اشاره به برگزاری اجلاس استانداران سراسر کشور، عنوان کرد: این نشست با […]

استاندار هرمزگان در نشست استانداران سراسر کشور به بیان مسائل بخش تولید، سیستم بانکی و ارائه پیشنهاد رفع مشکل سرمایه در گردش پرداخت.

به گزارش ندای ساحل و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری با اشاره به برگزاری اجلاس استانداران سراسر کشور، عنوان کرد: این نشست با حضور وزیر کشور، وزیر اقتصاد و دارایی، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس شورای هماهنگی بانک ها، رئیس صندوق توسعه ملی و رئیس اتاق بازرگانی ایران با موضوع نقش نظام بانکی در توسعه منطقه ای برگزار شد.

وی ادامه داد: پنج نفر از استانداران منتخب به نمایندگی از تمامی استانداران در این نشست مسائل و مشکلات را بیان کردند که بنده به عنوان نخستین استاندار در این اجلاس به بیان دغدغه ها پرداختم.

استاندار هرمزگان افزود: سخنان بنده پیرامون موضوعات مسائل بانکی، مشکلات واحدهای تولیدی، مطالبات معوقه بانک ها و نحوه وصول مطالبات و مشکلات اشتغال بود که با توجه به موقعیت مهم و استراتژیک استان هرمزگان، مشکلات استان مطرح و خواستار توجه مسئولان کشوری به مسائل خاص هرمزگان شدم.

جادری تصریح کرد: در این نشست مقرر شد تا مشکلات براساس اولویت ها دسته بندی و در راستای سیاست های دولت در جهت خروج از رکود، ایجاد ثبات و فراهم کردن شرایط برای جذب سرمایه گذار مشکلات استان ها حل شود و همچنین در این اجلاس تلاش شد تا با طرح مشکلات بتوانیم باری از دوش تولید کنندگان برداریم.

وی خاطرنشان کرد: از مهمترین مشکلات بخش تولید نداشتن سرمایه در گردش است که بنده پیشنهادی را مبنی بر تشکیل کمیته ای در استان با حضور دستگاههای مسئول و مرتبط برای رفع مشکل سرمایه در گردش واحدهای نیمه تعطیل ارائه دادم.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28160 photo169857019186096259 (1)