کد خبر:28591 | ۱۳:۵۰:۰۳ - جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به دلیل عدم بودجه بسیاری از روستاها از نعمت تبلیغ محروم هستند
حجت‌الاسلام فروزان نژاد در نماز جمعه شهرستان بندرعباس گفت: بسیاری از روستا به دلیل عدم بودجه بسیاری است روستاها از نعمت تبلیغ محروم هستند. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ندای ساحل؛امروز در نماز جمعه شهرستان بندرعباس حجت‌الاسلام فروزان نژاد با اشاره به ماندگار شدن اموال با وقف گفت: کسانی که وقف کرده‌اند خودشان نیستند اما اموالشان […]

حجت‌الاسلام فروزان نژاد در نماز جمعه شهرستان بندرعباس گفت: بسیاری از روستا به دلیل عدم بودجه بسیاری است روستاها از نعمت تبلیغ محروم هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ندای ساحل؛امروز در نماز جمعه شهرستان بندرعباس حجت‌الاسلام فروزان نژاد با اشاره به ماندگار شدن اموال با وقف گفت: کسانی که وقف کرده‌اند خودشان نیستند اما اموالشان و نامشان مانده است. اگر فرهنگ وقف را در جامعه رواج دهیم حوزه‌های علمیه و مساجد ما پشتوانه قوی پیدا می‌کند.

ایشان با اشاره به اینکه سال قبل به دلیل کمبود بودجه پنج هزار روستا از نعمت تبلیغ محورم مانده والان هم بسیاری از روستاها بدین دلیل از نعمت تبلیغ محروم‌اند افزود:باید در هفته وقف این‌گونه وقف را تبلیغ کنیم.

در ادامه حجت‌الاسلام فروزان نژاد بابیان این‌که برای پر کردن مساجد از جوانان به وقف نیاز است گفت:محل امید همه جوانان باید مسجد باشد،باید عده‌ای متخصص نیازهای جامعه استان را دربیاورند و به اوقاف اعلام کنند.

حجت‌الاسلام بابیان سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) گفت:همه رنج‌ها را برای خود پذیرفت تا انسانیت را نجات دهد و در آخر عمر خود با حدیث ثقلین مهم‌ترین چیزهایش را میان ما گذاشت و ما باید با قرآن ارتباط برقرار کنیم و مردم را بافرهنگ قرآن آشنا کنیم تا بازار،عمل و فرهنگ مردم ما قرآنی بشود.

ایشان در ادامه بابیان این‌که قرآن و عترت زیباترین چیزهایی است که پیامبر اکرم میان ما گذاشته است گفت:هر کس به این دو چنگ بزند هرگز گمراه نخواهد شد، اگر جامعه‌ای قرآن تنها و یا اهل‌بیت تنها را در نظر بگیرد قطعاً جامعه آسیب خواهد دید.پس ما باید از این فرصت برای معرفی اهل‌بیت استفاده کنیم،اما طوری که باعث آزار دیگران نشویم،یعنی حسینیه یا مسجد که مراسم برگزار می‌کند نباید صدای همسایه را آزار بدهد

حجت‌الاسلام فروزان نزاد بابیان اینکه عده‌ای می‌خواهند اسم پژوهش را خراب کنند گفت:با اسم پژوهش گروهی را دعوت نکنیم که کار پژوهشی را خراب کنند.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28591 photo169857019186096259 (1)