کد خبر:28630 | ۱۲:۱۲:۰۲ - شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بندر نخل ناخدا واگذار می شود
نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: پروژه های عمرانی بزرگی در هرمزگان آماده بهره برداری شده که در آینده نزدیک با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزراء به بهره برداری می رسد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری […]

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: پروژه های عمرانی بزرگی در هرمزگان آماده بهره برداری شده که در آینده نزدیک با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزراء به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری پس از بازدید از پروژه در حال احداث بندر چند منظوره نخل ناخدای بندرعباس و بیمارستان کودکان بندرعباس در جمع خبرنگاران، عنوان کرد: براساس برنامه تدوین شده، روزهای شنبه به همراه مسئولان استانی از پروژه های در دست اقدام بازدید خواهیم کرد.

وی در ادامه با اشاره به پروژه بندر چند منظوره نخل ناخدای بندرعباس، افزود: این بندر در راستای دسترسی بهتر مسافران به جزیره هرمز توسط سازمان بنادر و دریانوردی اجرایی شده و هم اکنون از حدود ۹۰ درصد پیشرفت برخوردار است.

استاندار هرمزگان ادامه داد: سازمان بنادر علاقه مند به واگذاری این پروژه به بخش خصوصی و تعاونی است و بر این اساس فراخوان واگذاری این پروژه برای تکمیل و بهره برداری اعلام می شود.

جادری تصریح کرد: پس از انجام مراحل قانونی این پروژه به متقاضیان واگذار خواهد شد.

وی در ادامه به پروژه بیمارستان کودکان بندرعباس اشاره کرد و بیان داشت: امروز بازدیدی از این بیمارستان صورت گرفت و با افتتاح قسمت جدید تعداد تخت های بخش اورژانس این بیمارستان به ۳۵ تخت رسید.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان اظهار داشت: همچنین با توجه به نیاز استان هرمزگان و مراجعه مردم از جنوب استان کرمان و شهرستان های هرمزگان برای استفاده از خدمات درمانی در بندرعباس، ساختمان دیگر بیمارستان کودکان نیز احداث و دارای ۹۰ درصد پیشرفت است.

جادری خاطرنشان کرد: برای تکمیل و تجهیز این ساختمان از سوی معاونت برنامه ریزی استانداری اعتبارات در نظر گرفته شده و در دهه فجر شاهد افتتاح این بخش از بیمارستان کودکان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه خبرهای خوبی برای مردم هرمزگان در راه است، تصریح کرد: پروژه های عمرانی بزرگی در هرمزگان آماده بهره برداری شده که در آینده نزدیک با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزراء به بهره برداری می رسد.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28630 photo169857019186096259 (1)