کد خبر:28287 | ۱۳:۰۸:۲۱ - پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری کارگاه آموزشی پایش و ارزشیابی پروژه ویژه تیم های اجتماع محور « پیشگیری از اعتیاد»
دفتر پیشگیری و درمان اعتیاد معاونت پیشگیری بهزیستی هرمزگان به منظور ارزشیابی و پایش پروژه های اجتماع محور ویژه محیط های شهری و روستایی، آموزشی و کار ، اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی در سالن اجتماعات بهزیستی بندرعباس کرد. به گزارش ندای ساحل، اداره کل بهزیستی هرمزگان در آئین افتتاح این کارگاه ۲ روزه عصمت […]

دفتر پیشگیری و درمان اعتیاد معاونت پیشگیری بهزیستی هرمزگان به منظور ارزشیابی و پایش پروژه های اجتماع محور ویژه محیط های شهری و روستایی، آموزشی و کار ، اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی در سالن اجتماعات بهزیستی بندرعباس کرد.
به گزارش ندای ساحل، اداره کل بهزیستی هرمزگان در آئین افتتاح این کارگاه ۲ روزه عصمت لطفی زاده معاون پیشگیری بهزیستی هرمزگان از موفقیت بهزیستی هرمزگان در کسب عنوان فعال ترین استان در زمینه گروه های محلی و جلب مشارکت مردم در فعالیت های پیشگیرانه با استفاده از گروه های همیار سلامت روان در کشور خبر داد و افزود یکی از اهداف برگزاری این کارگاه ارزیابی میزان عملکرد تیم ها درخصوص پروژه های تدوین شده در زمینه پیشگیری از اعتیاد دانست.
معاون پیشگیری بهزیستی هرمزگان ارائه راهکار برای بهبود فرایندها و هدایت هر چه بهتر تیم های اجتماع محور را از دیگر اهداف برگزاری کارگاه آموزشی عنوان کرد.
گفتنی است در ادامه برگزاری کارگاه آموزشی که با حضور ۲۲ نفر از کارشناسان بهزیستی شهرستان ها و اعضای تیم های اجتماع محور همراه بود ، عبدالرحیم مقدمی «کارشناس پیشگیری شهرستان بندرلنگه » مباحثی درخصوص برنامه ریزی پایش ، ارزشیابی بیرونی و درونی، شاخص های ارزیابی، اصول اخلاقی ارزشیابی و استفاده از نتایج پایش و ارزیابی را مطرح کرده و مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28287 photo169857019186096259 (1)