کد خبر:28001 | ۷:۳۹:۳۱ - دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری نشست صمیمی فرماندهان و پیشکسوتان بسیج
نشست صمیمی فرماندهان و پیشکسوتان بسیج در سالن ثارالله برگزار شد . سرهنگ اباذر سالاری ،فرمانده ناحیه سپاه بندرعباس در این همایش بیان کرد: بسیجیان در خدمت رسانی به مردم عزیز و لبیک گفتن به ندای رهبری  در این عرصه حضور پیدا کرده اند. وی افزود: من از شما عزیزان که در این مراسم حضور […]

نشست صمیمی فرماندهان و پیشکسوتان بسیج در سالن ثارالله برگزار شد .

IMG_8919

سرهنگ اباذر سالاری ،فرمانده ناحیه سپاه بندرعباس در این همایش بیان کرد: بسیجیان در خدمت رسانی به مردم عزیز و لبیک گفتن به ندای رهبری  در این عرصه حضور پیدا کرده اند.

وی افزود: من از شما عزیزان که در این مراسم حضور پیدا کردی صمیمانه تشکر میکنم ، در هفته پر افتخار بسیج توفیق شد پیشکسوتان که سال های سال در رده های بسیج خدمت کردند ، از نزدیک یکدیگر را دیدار کنند .

سالاری اضافه کرد: شما بسیجیان زحمات زیادی  را برای درخت تنومند بسیج متحمل شدید و اگر بسیج در همه صحنه ها  نقش آفرینی می کند این کار را با تأسی از امام راحل و مقام معظم رهبری انجام دادند و امروزه دیگر کشور ها در حال الگو برداری از این نهاد که با  دور اندیشی امام راحل بنا نهاده شد، هستند.

وی تبیین کرد: اگر امروزه چفیه ارزش و احترام خاصی دارد به برکت خدمات شما بسیجیان است، امروز جامعه نیازمند حضور پرشور شما عزیزان است ، شما باید همان احساسی که در دوران دفاع مقدس نسبت این نظام و انقلاب داشتید امروز نیز باید همان احساس تکلیف را داشته باشید .

فرمانده ناحیه سپاه بندرعباس اظهار داشت :آنچه که باعث رشد و ترقی بسیج و انقلاب بوده و هست، دینداری و ولایت مداری جوانان ماست ،امروزه تمام رسانه ها ی بیگانه در صدد گرفتن دین و ایمان جوانان ما هستند که دشمن در این رابطه با تمام توان خود ورود پیدا کرده است لذا به نوعی رسالت ونقش بسیج امروزه خیلی بزرگتر و با اهمیت تر از دوران دفاع مقدس است.

 

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28001 photo169857019186096259 (1)