کد خبر:28005 | ۸:۴۰:۱۸ - دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بررسی اهداف و خط مشی جشنواره ایران ۱۴۰۴ در حوزه هنری هرمزگان
طی نشستی باحضور سرپرست حوزه هنری هرمزگان و واحدهای فرهنگی این حوزه اهداف و خط مشی جشنواره ایران ۱۴۰۴ مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش ندای ساحل، با توجه به اهمیت سند چشم انداز ۱۴۰۴ و ترویج هنری این سند برای مردمی تر شدن آن حوزه هنری هرمزگان هرهفته جلسه ای را باحضور مسئولان واحدهای […]

طی نشستی باحضور سرپرست حوزه هنری هرمزگان و واحدهای فرهنگی این حوزه اهداف و خط مشی جشنواره ایران ۱۴۰۴ مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش ندای ساحل، با توجه به اهمیت سند چشم انداز ۱۴۰۴ و ترویج هنری این سند برای مردمی تر شدن آن حوزه هنری هرمزگان هرهفته جلسه ای را باحضور مسئولان واحدهای فرهنگی این حوزه برگزار می کند.

در این جلسه  راهکارهای لازم برای تولید اثر در این زمینه به ویژه در رشته های هنری که قابلیت بیشتری با ترویج سند را دارند توسط واحدهای فرهنگی حوزه هنری استان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد هر کدام از واحدها کارگروهی باحضور هنرمندان شاخص خود در هر رشته تشخیص دهند تا به اجرایی شدن برنامه ها و اهداف این جشنواره کمک کند.

گفتنی است جشنواره ایران ۱۴۰۴ از جشنواره های بسیار مهم و هدفمند حوزه هنری است و ابتدای سال آینده با سه محور اصلی خانواده، سبک زندگی و پیشرفت برگزار می شود

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28005 photo169857019186096259 (1)