کد خبر:28525 | ۹:۱۲:۵۷ - چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امکانات رفاهی و عمرانی براساس اقتصاد دریامحور حق استان هرمزگان است
نماینده عالی دولت در استان هرمزگان با بیان اینکه امکانات رفاهی و عمرانی براساس اقتصاد دریامحور حق استان هرمزگان است گفت: ۷۰ درصد درآمد گمرکی ایران در هرمزگان وصول می‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از خبرگزاری فارس ، جاسم جادری در نشست کارگروه توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب […]

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان با بیان اینکه امکانات رفاهی و عمرانی براساس اقتصاد دریامحور حق استان هرمزگان است گفت: ۷۰ درصد درآمد گمرکی ایران در هرمزگان وصول می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از خبرگزاری فارس ، جاسم جادری در نشست کارگروه توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور حضور یافت.

این نشست با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، فرماندهان نظامی و انتظامی، قائم مقام وزیر اطلاعات، معاون برنامه و بودجه و سه تن از استانداران کشور برگزار شد.

استاندار هرمزگان در این نشست به ارائه گزارشی در خصوص ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها و قابلیت‌های هرمزگان در کنار مشکلات و عقب‌ماندگی‌های این استان پرداخت.

جادری با بیان اینکه ۷۰ درصد درآمدهای گمرکات متعلق به استان هرمزگان است، افزود: اما حق هرمزگانی‌ها طی سال‌های گذشته دیده نشده به طوری که در زمینه راه روستایی میانگین بهره‌مندی هرمزگان ۳۷ درصد است در حالی که این رقم در کل کشور ۷۵ درصد است.

وی ادامه داد: بودجه و اعتبارات مبنای هر برنامه‌ریزی است و امکانات رفاهی و عمرانی براساس اقتصاد دریامحور حق استان هرمزگان است چون که این استان در همسایگی پنج کشور قرار دارد و دارای ظرفیت‌های بسیاری است و آب‌رسانی به برخی روستاهای هرمزگان با تانکر شایسته و زیبنده این استان نیست.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله قاچاق اشاره کرد و بیان داشت: استان هرمزگان در مبارزه با قاچاق ماموریت ملی دارد اما تجهیزات و امکانات آن استانی است که باید با کار کارشناسی این روند اصلاح شود.

جادری همچنین ضمن تشکر از سردار احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی کشور به دلیل استقرار قرارگاه خاتم در استان و اقدامات مثبت آن، اظهار داشت: حل مشکلات هرمزگان نیازمند جامع‌نگری و همراهی تمامی نهادهاست.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28525 photo169857019186096259 (1)