کد خبر:27953 | ۱۲:۳۷:۴۳ - یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
الکترونیکی شدن ابلاغ های تامین اجتماعی
مدیرکل تأمین اجتماعی هرمزگان گفت: از این پس کارفرمایان می توانند ابلاغ های تامین اجتماعی راغیر حضوری و الکترونیکی دریافت کنند. به گزارش ندای ساحل و به نقل از  خبرنگار باشگاه خبرنگاران بندرعباس سید فاضل حیدری بلوکی افزود : با اقدامات انجام شده کارفرمایان از این پس برگه های اخطاریه، اجرائیه، اعلامیه و صورتحساب های خود را […]

مدیرکل تأمین اجتماعی هرمزگان گفت: از این پس کارفرمایان می توانند ابلاغ های تامین اجتماعی راغیر حضوری و الکترونیکی دریافت کنند.

به گزارش ندای ساحل و به نقل از  خبرنگار باشگاه خبرنگاران بندرعباس سید فاضل حیدری بلوکی افزود : با اقدامات انجام شده کارفرمایان از این پس برگه های اخطاریه، اجرائیه، اعلامیه و صورتحساب های خود را به صورت غیر حضوری و اینترنتی دریافت خواهند کرد.

وی گفت : متقاضیان برای دریافت نام کاربر و رمز عبوربا مراجعه به شعب تامین اجتماعی، تعهد نامه و فرمهای مربوطه را تکمیل کنند.

مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان  افزود:کاربران پس از دریافت رمز، با مراجعه به سامانه ابلاغ الکترونیکی به آدرس eblagh.tamin.ir و ورود نام کاربری و رمز عبور، می توانید برگه های ابلاغی را مشاهده نمایند .

 

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=27953 photo169857019186096259 (1)