کد خبر:28080 | ۱۱:۵۲:۳۹ - دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش بی‌منطق برق مناطق گرمسیری
 نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی و خمیر در مجلس به دولت در خصوص افزایش پیدا نکردن مبلغ برق در مناطق گرمسیری تذکر شفاهی داد. به گزارش ندای ساحل و به نقل از صبح ساحل ، سیاسی -ابوالقاسم جراره، تأکید کرد: در حالی که در بسیاری از مناطق سردسیر مردم از وسایل گرماشی استفاده می کنند، […]

 نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی و خمیر در مجلس به دولت در خصوص افزایش پیدا نکردن مبلغ برق در مناطق گرمسیری تذکر شفاهی داد. به گزارش ندای ساحل و به نقل از صبح ساحل ، سیاسی -ابوالقاسم جراره، تأکید کرد: در حالی که در بسیاری از مناطق سردسیر مردم از وسایل گرماشی استفاده می کنند، مردم استان هرمزگان همچنان وسایل سرمایشی روشن می کنند.
وی ادامه داد: به این جهت لازم است دولت نسبت به افزایش نیافتن مبلغ برق در مناطق گرمسیر اقدام کند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن خانه ملت، افزود: لازم است دولت تکلیف زمین های مردم در قشم را تعیین کند تا اهالی این منطقه بتوانند به خرید و فروش این زمین ها اقدام کنند.جراره در ادامه به وضعیت بهداشت و درمان استان هرمزگان اشاره کرد و توضیح داد: بهداشت و درمان استان هرمزگان با کسری ۱۴ میلیاردی مواجه است لازم می دانم دولت نگاه ویژه ای به بهداشت و درمان مردم این منطقه داشته باشد.
نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی و خیر در مجلس ادامه داد: واگذاری سهام شرکت آلومینیوم نیز مورد بحث است و واگذاری آن نیاز به احیا و توجه دولت دارد.عضو کمیسیون صنایع همچنین به پرداخت نشدن حق نوار مرزی اشاره کرد و از دولت خواست حق نوار مرزی برای دفاع از مرزهای استان را پرداخت کند.

 

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28080 photo169857019186096259 (1)