کد خبر:27997 | ۱۸:۵۱:۲۲ - یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح همزمان ۱۰۰۰ سالن ورزشی جدید در کشور/ سردار نقدی:ساخت ۲۴۰۰ سالن ورزشی بسیج در ۳ سال نمادی از مدیریت جهادی است
  رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به یاد کودکان شهید غزه ۵۷۸ سالن ورزشی به نام کودکان شهید غزه نامگذاری می‌شود تا همچنان اسناد جنایت رژیم صهیونیستی در تاریخ بماند. به گزارش ندای ساحل و به نقل از  شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از دانا،‌ سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در آیین افتتاح […]

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به یاد کودکان شهید غزه ۵۷۸ سالن ورزشی به نام کودکان شهید غزه نامگذاری می‌شود تا همچنان اسناد جنایت رژیم صهیونیستی در تاریخ بماند.

image130045

به گزارش ندای ساحل و به نقل از  شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از دانا،‌ سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در آیین افتتاح ۱۰۰۰ سالن ورزشی صالحین و ۹ دی ساخته شده توسط بسیج در سراسر کشور که در سالن ۹ دی ناحیه جماران تهران برگزار شد، گفت: ورزش و تندرستی در تمامی زمینه ها همچون جنگ سخت، جنگ نرم و جبهه اقتصاد و تولید نیازی ضروری است.

نقدی ساخت بیش از دوهزار و ۴۰۰ سالن ورزشی صالحین و ۹ دی طی سه سال توسط بسیج در سراسر کشور را نمادی از مدیریت جهادی خوانده و افزود: اگر نیروی بسیج به خوبی شناخته و استفاده شود کارهای بسیار بزرگتری همچون آزادی بیت المقدس انجام خواهد شد.

 

وی مدیریت جهادی در ساخت سالن های ورزشی را به همت بسیجیان دانست و تصریح کرد: ای کاش همه مدیران کشور در همه عرصه ها با شناخت بهتر ظرفیت مخلصانه بسیج از نیروی بسیج استفاده می‌کردند چرا که چنین ظرفیتی در هیچ جای جهان وجود ندارد.

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین خطاب به رسانه ها بیان کرد: اگر سران قوا و مسئولین کشوری در این مراسم ها حضور ندارند، اصحاب رسانه می توانند به ابعاد مختلف فعالیت های بسیج و ساخت این سالن ها پرداخته و با اطلاع رسانی این فعالیت ها موجب دلگرمی مردم و مومنان در سراسر کشور شوند.

 

وی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: به یاد کودکان شهید غزه ۵۷۸ سالن ورزشی به نام کودکان شهید غزه نامگذاری می‌شود تا همچنان اسناد جنایت رژیم صهیونیستی در تاریخ بماند.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=27997 photo169857019186096259 (1)