کد خبر:28203 | ۹:۴۵:۴۱ - چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعزام ۳۳۰۰ زائر هرمزگانی به حج عمره در مرحله نخست
  مدیر حج و زیارت هرمزگان گفت : در مرحله نخست اعزام زائران به حج عمره سه هزار و ۳۰۰ نفر از این استان به سفر زیارتی عمره مفرده اعزام می شوند.   به گزارش ندای ساحل و به نقل از واحد مرکزی خبر، امان الله ماندگاری افزود : در مرحله نخست که از ۲۰ […]

 

مدیر حج و زیارت هرمزگان گفت : در مرحله نخست اعزام زائران به حج عمره سه هزار و ۳۰۰ نفر از این استان به سفر زیارتی عمره مفرده اعزام می شوند.

 

به گزارش ندای ساحل و به نقل از واحد مرکزی خبر، امان الله ماندگاری افزود : در مرحله نخست که از ۲۰ آذر تا ۲۰ اسفندماه انجام می شود، ۱۱ پرواز که هر پرواز شامل دو کاروان عمره مفرده به ظرفیت ۳۰۰ مسافر به فاصله هر پنج روز یک پرواز انجام می شود.

وی گفت : ثبت نام متقاضیان عمره در کاروان تا اولویت ۵۰۰ در مرحله نخست از روز شنبه اول آذرماه ۹۳ آغاز شده و تا ۱۲ آذرماه ادامه دارد.

مدیر حج و زیارت هرمزگان افزود : افراد و دارندگان کارت ثبت نام ملی و ملت که در سامانه www.fakher.haj.ir اقدام به درج اطلاعات نمودند و وضعیت سرگروه و همراهان آنان با رنگ سفید مشخص شده باشد، امکان انتخاب پرواز در حدفاصل پروازهای مرحله اول را دارند.

ماندگاری با بیان اینکه از اولویت های ۵۰۱ به بعد در صورت تکمیل نکردن برخی از ظرفیت ها به تدریج ثبت نام می گردد ، گفت : متقاضیان با مراجعه به سامانه فاخر و تشکیل گروه، در هر زمان می توانند از امکان ثبت نام در کاروان مطلع شوند.

وی بدون اشاره به آمار زائران درمرحله دوم افزود : در مرحله دوم نیز پروازها از ۲۵ اسفندماه ۹۳ آغاز و تا ۲۷ خردادماه۹۴ ادامه دارد.

مطالب مرتبط

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28203 photo169857019186096259 (1)