کد خبر:28261 | ۱۱:۴۷:۰۱ - چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعتراض به وزیر بهداشت برای اطلاع رسانی در مورد”خمیر مرغ” و “روغن پالم”!
برخی از تولید کنندگان در جلسه ای نسبت به افشاگری‌های وزارت بهداشت در خصوص روغن پالم و خمیر مرغ اعتراض کرده اند. به گزارش ندای ساحل و به نقل از  خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا، چندی پیش اعلام وجود روغن پالم در شیرها باعث شد تا حدود زیادی سطح تولید شرکت‌های تولید کننده شیر در […]

اعتراض به وزیر بهداشت برای اطلاع رسانی در مورد"خمیر مرغ" و "روغن پالم"!

برخی از تولید کنندگان در جلسه ای نسبت به افشاگری‌های وزارت بهداشت در خصوص روغن پالم و خمیر مرغ اعتراض کرده اند.

به گزارش ندای ساحل و به نقل از  خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا، چندی پیش اعلام وجود روغن پالم در شیرها باعث شد تا حدود زیادی سطح تولید شرکت‌های تولید کننده شیر در کشور را کاهش یابد و برخی از این شرکت‌ها برای اینکه خود را مبرا از این حاشیه اعلام کنند بدون رضایت وزارت بهداشت و درمان برای خود بیانیه سلامت محصولات صادر کردند.

در این میان این افشاگری برای برخی خوشایند نبود و اعتراضات گسترده ای را نسبت به این اقدام وزرات بهداشت و درمان انجام دادند.

در این راستا شنیده شده بعد از اقدامات و اطلاع رسانی های وزارت بهداشت در مورد آلودگی مواد غذایی(مواردی مانند روغن پالم و خمیر مرغ)، در جلسه ای، نمایندگان تشکل های صنعتی و بازرگانی از وزیر بهداشت بابت این مواضع انتقاد کردند.

یکی از این نماینده ها گفته است: «مسئولان وزارت بهداشت در برخی تصمیم گیری‌ها از جمله خمیر مرغ و روغن پالم با تشکل ها هماهنگی نداشته اند و کار آنها خلاف قانون است. وزارت بهداشت باید قانون بهبود فضای کسب و کار را رعایت کند.»

گفتنی است اخیراً خبرهایی مبنی بر کاهش صادرات لبنیات در پی اعلام وجود روغن پالم در آن نیز منتشر شده بود که وزیر بهداشت با تکذیب این خبر گفته است تأمین نظر تولیدکنندگان بدون توجه به سلامت مردم در سیاست های این وزارتخانه نیست.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28261 photo169857019186096259 (1)