کد خبر:28579 | ۱۴:۳۹:۱۰ - پنج شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعتبارات هزینه‌ای استان‌ها در بودجه سال آینده۱۱ درصد رشد دارد.
استاندار هرمزگان گفت: در بودجه ۹۴ تنها ۴۰ درصد بودجه کشور بر پایه درآمدهای نفتی است و این بدان معنی است که درآمدهای مالیاتی در سال آینده باید بیشتر شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در دوازدهمین نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان هرمزگان عنوان کرد: […]

استاندار هرمزگان گفت: در بودجه ۹۴ تنها ۴۰ درصد بودجه کشور بر پایه درآمدهای نفتی است و این بدان معنی است که درآمدهای مالیاتی در سال آینده باید بیشتر شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در دوازدهمین نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان هرمزگان عنوان کرد: اعتبارات هزینه‌ای استان‌ها در بودجه سال آینده۱۱ درصد رشد و استان هرمزگان از این نظر رتبه ۱۶ در بین استان‌های کشور را دارد.

وی ادامه داد: این در حالی است که در بودجه سال ۹۴ از طرفی درآمدهای استانی را افزایش داده‌اند، که این افزایش برای استانی همانند هرمزگان برابر با ۷۵ درصد است که هرمزگان باید طی سال آینده، هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان درآمد از مودیان مالیاتی و سایر بخش‌ها وصول کند.

استاندار هرمزگان افزود: اعتبارات تملک دارایی استان برای سال ۹۴ برای استان‌ها ۱۱ درصد رشد یافته است و این امر اندکی جای نگرانی گذاشته است چرا که مقرر شده بود از اصل تمرکز زادیی از مرکز پیروی و اختیارات استان‌ها بیشتر شود.

جادری تصریح کرد: در سال‌ جاری بیش از هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان درآمد توسط استان هرمزگان کسب شده است که از همین رو انتظار می‌رفت که ۵۰ درصد از مازاد درآمد استان به حوزه عمرانی استان برگردد که سال گذشته تنها هشت درصد برگشت داده شد که امید است امسال نیز معاون برنامه‌ریزی پیگیری های لازم را انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: در بودجه ۹۴ تنها ۴۰ درصد بودجه کشور بر پایه درآمدهای نفتی است و این بدان معنی است که درآمدهای مالیاتی در سال آینده باید بیشتر شود.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان اظهار داشت: قانون این اجازه را داده است که می‌توان پروژه‌های عمرانی که کمتر از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند به بخش خصوصی و یا تعاونی واگذار شود که در این راستا انتظار می‌رود مدیران با شناسایی این پروژه‌ها گامی در راه پیشرفت سریع‌تر پروژه‌ها بردارند.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28579 photo169857019186096259 (1)