کد خبر:28263 | ۱۱:۴۸:۲۱ - چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استمداد خاتمی از وزرای مقبول دولت یازدهم/ شیخ اصلاحات دست به دامن کابینه روحانی شد
این روزها خاتمی از روش های زیادی برای بازگشت به قدرت استفاده می کند و در آخرین اقدام، شنیده شده که وی برای دیدار با مسئولین عالی‌رتبه نظام، از شهریورماه تعدادی از وزرای مقبول دولت را واسطه قرار داده است. به گزارش ندای ساحل و به نقل از خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا، با گذشت […]

استمداد خاتمی از وزرای مقبول دولت یازدهم/ شیخ اصلاحات دست به دامن کابینه روحانی شد

این روزها خاتمی از روش های زیادی برای بازگشت به قدرت استفاده می کند و در آخرین اقدام، شنیده شده که وی برای دیدار با مسئولین عالی‌رتبه نظام، از شهریورماه تعدادی از وزرای مقبول دولت را واسطه قرار داده است.

به گزارش ندای ساحل و به نقل از خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا، با گذشت ۵ سال از فتنه ۸۸و خروج سران فتنه از چارچوب‌های نظام، برخی سران فتنه همچنان امیدوارند تا بتوانند روزی به قدرت باز گردند و در این راستا فعالیت‌هایی هم انجام می دهند.

در این خصوص با روی کار آمدن دولت یازدهم میزان سهم‌خواهی این افراد از دولت افزایش یافت و دامنه فعالیت‌های سران فتنه بیشتر شد.

یکی از این افراد محمد خاتمی است که ممنوع البیان، ممنوع التصویر و ممنوع الفعالیت است و بسیاری از رسانه‌های زنجیره ای سعی در احیای قدرت وی به عنوان رهبر سابق اصلاح‌طلبان هستند.

در این میان خاتمی از روش های زیادی برای بازگشت به قدرت استفاده کرده و در آخرین اقدام، شنیده شده که وی برای دیدار با مسئولین عالی‌رتبه نظام، از شهریورماه تعدادی از وزرای مقبول دولت را واسطه قرار داده است.

برخی از این وزرا روی خاتمی را زمین نینداخته و با برخی از مسئولین نظام در این خصوص صحبت کرده اند؛ این در حالی است که خود وزرا به این نکته اشاره داشته اند که هرکس خواستار حضور در مسئولیت های نظام است بایستی سازوکارهای قانونی کشور را بپذیرد.

گفتنی است به تمامی افرادی که جهت بازگشت خاتمی به قدرت، رایزنی داشته اند، تاکید شده که وی بایn نسبت خود را با سران داخلی و خارجی فتنه روشن نماید و نسبت به اتفاقات ناگوار و براندازانه سال ۸۸، موضع صریح و روشنی داشته باشد.

به نظر می رسد خاتمی به دنبال آن است که بدون هزینه و توبه کردن از فتنه ای که در سال ۸۸ در آن نقش داشته است، به قدرت بازگشته و فعالیت‌های سیاسی خود را آغاز کند که این امر برای وی شدنی نیست.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28263 photo169857019186096259 (1)