کد خبر:27932 | ۱۲:۲۸:۲۷ - یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار هرمزگان: تداوم تفکر بسیجی تنها راه نجات کشور است
استاندار هرمزگان گفت: بسیج برای کشور افتخار و ارزشی بزرگ است و اتکا به این تفکر بسیجی می تواند تنها راه نجات کشور از تنگناها باشد. به گزارش ندای ساحل و به نقل از  ایرنا، ‘جاسم جادری’ روز شنبه ضمن گرامیداشت هفته بسیج وسالروز تشکیل بسیج مستضعفین افزود: بسیج هدیه ای الهی است و راه […]

استاندار هرمزگان گفت: بسیج برای کشور افتخار و ارزشی بزرگ است و اتکا به این تفکر بسیجی می تواند تنها راه نجات کشور از تنگناها باشد.

به گزارش ندای ساحل و به نقل از  ایرنا، ‘جاسم جادری’ روز شنبه ضمن گرامیداشت هفته بسیج وسالروز تشکیل بسیج مستضعفین افزود: بسیج هدیه ای الهی است و راه نجات از مشکلات و رسیدن به رستگاری استمرار تفکر بسیجی است.

وی بیان داشت: بسیجیان دارای روحیه و اعتقاد خالص هستند و آرامشی که امروز در کشور وجود دارد، مرهون تلاش بسیج و سایر نیروهای مسلح و امنیتی است که درخط مقدم مبارزه با دشمن قرار دارند.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان اظهارکرد: موفقیت نیروهای مقاومت در منطقه حاصل بهره گیری از تفکر و روحیه بسیجی است و بسیجیان دلاور در موارد مختلفی که کشور ما مورد هجمه قرار گرفته، سد محکمی در برابر توطئه دشمنان بوده اند و با تلاش بسیجیان از گرداب پیچ های تاریخی با موفقیت عبور کرده ایم.

جادری تصریح کرد: برای رسیدن به موفقیت راهی به جز ایثارگری و جهاد نداریم و بسیج برای کشور افتخار و ارزش و الگوی کار جهادی و رشادت و ایثارگری است.

وی اظهارکرد: بسیجیان باید ویژگی هایی همچون ایمان، تقوای الهی، ایثار و از خودگذشتگی، پیروی از ولایت فقیه، صبر و بردباری، ساده زیستی و تواضع، خوش اخلاقی و مهربانی، دانش و تخصص و نوآوری و غیرت دینی را در خود تقویت کنند.

جادری اضافه کرد: هفته بسیج فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی در میان آحاد جامعه است.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=27932 photo169857019186096259 (1)