کد خبر:28583 | ۱۴:۴۹:۱۳ - پنج شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اساس کار دولت بر مبنای عقلانیت و خرد جمعی است
معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان گفت: اساس دولت برمبنای عقلانیت و دوری از هرگونه حاشیه و عدم اتخاذ تصمیمات  احساسی و غیر کارشناسی است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست شواری اداری شهرستان پارسیان که برای تکریم از […]

معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان گفت: اساس دولت برمبنای عقلانیت و دوری از هرگونه حاشیه و عدم اتخاذ تصمیمات  احساسی و غیر کارشناسی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای ساحل به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست شواری اداری شهرستان پارسیان که برای تکریم از فرماندار سابق و معارفه فرماندار جدید پارسیان برگزار شد، با اشاره به دستاوردهای یک سال و نیم گذشته دولت، عنوان کرد: دولت تدبیر و امید در سیاست خارجی در موضوع مذاکرات ۱+۵ با حفظ اصول و حقوق ایران به نتایج ملموسی رسیده و امیدواریم نتیجه نهایی در آینده نزدیک حاصل شود.

وی افزود: ایجاد آرامش نسبی برای جامعه در سایه دوری از کشمکش های داخلی و بین المللی کاهش تورم، تدوین واجرای بسته خروج از رکود  وعقلانیت در تصمیم گیری از دستاورد های مهم دولت است که آثار آن به خوبی در جامعه قابل مشاهده است .

معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان با اشاره به تلاش دولت تدبیر و امید در بازسازی اعتماد عمومی جامعه خاطر نشان کرد: دولت دکتر روحانی با پایبندی به ارزشها و عملی سازی بخشی از وعده های خود توانسته اعتماد عمومی را به جامعه برگرداند .

اکرمی ادامه داد: یکی از کارهای مهم دولت در یک سال ونیم گذشته اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت و درمان است که توانسته است رضایت نسبی جامعه هدف خود را بدست آورد.

وی انضباط حاکم در بدنه دولت را مثال زدنی عنوان کرد و گفت: رئیس قوه مقننه از دولت به دلیل تقدیم بودجه در زمان معین به مجلس شورای اسلامی تقدیر کردند که این حرکت نشان از حاکمیت انضباط دولت است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به جایگاه مدیران اجرایی در دولت تدبیر و امید، عنوان کرد: مسئولان اجرایی شهرستان ها موظف به یاد آوری مطالبات مردم، انجام بموقع امور، دقت در شفاف سازی مراحل انجام کار و تعامل باسایر دستگاهها جهت تحقق اهداف می باشند.

شایان ذکراست؛ در این نشست از زحمات عبدالکریم ستاره فرماندار سابق پارسیان تقدیر و محمد رادمهر به عنوان سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان معرفی شد.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28583 photo169857019186096259 (1)