کد خبر:28137 | ۸:۱۹:۲۱ - سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احیاء فریضه امر به معروف و نهی از منکرازمهمترین وظایف نیروهای حراست است
 مدیرکل حراست و امور محرمانه شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: احیاء امر به معروف و نهی از منکر از مهمترین وظایف نیروهای حراست است. به گزارش ندای ساحل و به نقل از  خبرنگار ایرنا، ‘یعقوب روحی’ روز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیر دفتر حراست شرکت آبفای هرمزگان اظهار داشت: این فریضه مهم […]

 مدیرکل حراست و امور محرمانه شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: احیاء امر به معروف و نهی از منکر از مهمترین وظایف نیروهای حراست است.

به گزارش ندای ساحل و به نقل از  خبرنگار ایرنا، ‘یعقوب روحی’ روز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیر دفتر حراست شرکت آبفای هرمزگان اظهار داشت: این فریضه مهم با وجود اهمیت بسیار، در جامعه مظلوم و مهجور مانده که باید با تلاش و برنامه ریزی آن را احیاء کرد.

وی افزود: هنر حراست جلوگیری و پیشگیری از منکرات است که تحقق آن نیازمند حمایت و همکاری مدیران سازمان می باشد.

روحی با بیان اینکه مدیران حراست باید روحیه انتقاد پذیری داشته باشند، بیان داشت: زمانی مدیران حراست می توانند تاثیرگذار باشند که خود عامل و عمل کننده باشند.

وی شناسایی افراد متعهد و متخصص را از سوی حراست سازمان ها بسیار مهم خواند و گفت: مدیران نیز باید در انتصابات و انتخاب مدیران خود افراد متخصص و متعهد را برای تصدی امور به کار گیرند.

مدیر کل حراست آبفای کشور در بخش دیگری از صحبتهای خود به آسیب های شرکت های آب و فاضلاب اشاره کرد و افزود: بیشترین این آسیب ها در حوزه های مشترکین و ذیحسابی است که نیازمند کنترل دقیق تری از سوی مدیران دفاتر حراست می باشد.

وی با اشاره به کمبود اعتبارات و چالش کم آبی در هرمزگان ،از مدیران آب استان این خواست از هم اکنون برای گذر از بحران کم آبی تابستان سال آینده تدابیری اتخاذ کنند.

در این مراسم ‘عمار حیدری’ به عنوان مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آبفا هرمزگان معرفی و از تلاش های ‘محمد ترکمانی’ تقدیر شد.

Print this pageShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://www.nedayesahel.ir/?p=28137 photo169857019186096259 (1)